Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites Kolu Yanındaki Tuş Takımı

Herkese selamlar yeni üyeyim sitenizde hergün böyle güzel konular keşfediyorum değerli yorumlarınıza için şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.Bu aralar yaşadığım sıkıntılara su serpti yazdıklarınız, tamda bütün umutlarım yitirmiştimki bu konuyu buldum.Servisten kavga dövüş tuş takımının siprişini verdim. Servis montajını yapacağını söyledi fakat içerisinden ek kablo çıkmadı ben çıkmayacağını söylemiştim onlar biz hallederiz demişlerdi ve halledemediler. Bir kaç arkadaştan cevap bekliyorum çünkü servis bu işi beceremeyecek.Ama burda bunu halledecek ADAM lar varmış :D

Herkese selamlar yeni üyeyim sitenizde hergün böyle güzel konular keşfediyorum değerli yorumlarınıza için şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum.Bu aralar yaşadığım sıkıntılara su serpti yazdıklarınız, tamda bütün umutlarım yitirmiştimki bu konuyu buldum.Servisten kavga dövüş tuş takımının siprişini verdim. Servis montajını yapacağını söyledi fakat içerisinden ek kablo çıkmadı ben çıkmayacağını söylemiştim onlar biz hallederiz demişlerdi ve halledemediler. Bir kaç arkadaştan cevap bekliyorum çünkü servis bu işi beceremeyecek.Ama burda bunu halledecek ADAM lar varmış :D

selamlar;

Auto Barem

selamımızı söyle, @dadaş34 ahmet gönderdi dersen yardımcı olacaktır emrah usta
[doublepost=1462369264,1462369228][/doublepost]

selamlar;

Auto Barem

selamımızı söyle, @dadaş34 ahmet gönderdi dersen yardımcı olacaktır emrah usta

Bilgilere ulaştım arayınca selamınızı ileteceğim, referans için teşekkür ederim.

Geçen hafta 180 lira dediler bu hafta 240 olmuş Şaka gibi, üzerinde USB ve aux ta yoktu.Sizinkinde USB varmı.

USB yok AUX var bende 1.5 sene oldu 140 tl vermiştim, neyse sonuçta gerekli almak lazım

Aynen öyle oldu.Bu iş için olmazsa olmaz mecbur aldık.
[doublepost=1463603854,1462439343][/doublepost]
[doublepost=1463603891][/doublepost]Parçayı iade ettim sorunumu hallettim, 4 lü tuşunun aux ve usb lisini taktırdım. İhtiyacı olanlar için fotoğrafları yükleyebilirim.

Aynen öyle oldu.Bu iş için olmazsa olmaz mecbur aldık.
[doublepost=1463603854,1462439343][/doublepost]
[doublepost=1463603891][/doublepost]Parçayı iade ettim sorunumu hallettim, 4 lü tuşunun aux ve usb lisini taktırdım. İhtiyacı olanlar için fotoğrafları yükleyebilirim.
Hocam nasıl hallettiniz acaba bende multimedya düşünüyorum yardımcı olurmusun

Hocam nasıl hallettiniz acaba bende multimedya düşünüyorum yardımcı olurmusun
Öncelikle aramıza hosgeldiniz. Ben navigasyonu İstanbul Eminönü'nde bir navigasyoncudan aldım. Aldığım yerin ustasına yaptırdım. İkinci el garantili aldım. Reklam olmasın diye ismleri yazmadım. Ama sen Ankara'dasın anladığım kadarıyla orada seni yönlendirecek arkadaşlar illaki olacaktır. Detaylı bilgi istersen yazarım.

Geri
Üst Alt