Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI makyajlı kasaya Xenon

bi yolunu bulan olsa da paylaşsa ne güzel olacak, kısalarla gelirken foto çeker gibi flaş patlatırcasına yol istemeyi özledim çok fena...

m-tec gold serisi vw group'a uyumlu hiç bir problemde çıkarmıyor 450 lira fiyatı herhangibi bi sorundada m-tec firması masrafı karşılıyor.

dip not : M-tec Bronze ile Gold serisini karıştırmayalım

Samet aynen senin dediğin gibi bu serinin bi sıkıntı çıkartmadığını duydum! Ama bende güvenip hala alamadım :(

Sorun çıkardığı takdirde ki hiç duymadım görmedim ama firma xenondan kaynaklı bütün hasarı karşılıyor garanti veriyor , garanti için güzel ama yarın o bürgün patlarsa kötü olan yanı m-tec beyine m-tec dışı ampül veya tam tersi uygulanmıyor

Sorun çıkardığı takdirde ki hiç duymadım görmedim ama firma xenondan kaynaklı bütün hasarı karşılıyor garanti veriyor , garanti için güzel ama yarın o bürgün patlarsa kötü olan yanı m-tec beyine m-tec dışı ampül veya tam tersi uygulanmıyor

bi çok markaya uygulanamıyo zaten zeval yok.. :)

işe önce xenon kitden değil önce optik farlardan başlamak lazım. bahsettiğin ampullerle far ayarını tutturabilen birileri var mı? Yoksa sadece xenon kitin hiç bir anlamı yok.

güvenlik bu işlerde ilk sırada gelmek zorunda. Ayrıca fanusa xenonda uzunlar xenon olmuyor olsa da 2 takım kit alıyor ama sellektör yapamıyorsun.

m-tec gold serisi vw group'a uyumlu hiç bir problemde çıkarmıyor 450 lira fiyatı herhangibi bi sorundada m-tec firması masrafı karşılıyor.

dip not : M-tec Bronze ile Gold serisini karıştırmayalım

evet bende yakın zamanda görüştüm bir yetkili ilen,mtec firması karşılıyor masrafları.bence taktıracakların firmayla iletişim kurması daha mantıklı...

Mesela ? hangi markalara şuana kadar bi çok marka kullandım hepsinede uyguladım hangi markalarda uygulanamıyor bilgi verirsen sevinirim

Monza'da da olmuyo..sağ sisim 1241 defa değiştiği için biliyorum başka marka ampulü çalıştırmıyo..Kamosonic'ti galiba denediğimiz Monza beyniyle mesela..
bende çalışmadı valla orası kesin.. :D :D

benim bi arkadaşaım sadece kısalara taktırdı herhangi bir sorun yaşamadı bilginize

Geri
Üst Alt