Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSI makyajlı kasaya Xenon

Sercan sen ne taktırdında sonradan problem yarattı? ben aşağıdaki xenondan taktırmayı düşünüyorum 2010 sricco golf leon felan takmışlar bi hata vermemiş ?

http://www.sahibinden.com/alman_xen...05_-_9006-03WQQaXQQ14610288WQQpXQQdisplayitem

Monza kullandım. bide soyle bi durum var takıyosun 1-2 ay sonra arıza yakıyo.

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

bende 1 haftadır var sıkıntı yok şimdilik bakalım

Gökhan markası neydi sendekilerin ?

makyajlı kasa ön farları ile öncekiler birbiri ile uyumlu mu? bir kaç kez makyaj öncesi ledli farlardan takan makyajlı kasa gördüm. eğer o ledliler takılıyorsa makyaj öncesi mercekli bixenon farın da uyması gerekli. Önceden merceklilerin makyaja uyacağını bilseydim kesinlikle satmazdım o farları, masraf çıkıyor gene boş yere bak şimdi az para da değil ki bunlar :)

Niyetim sabit ve orjinal mercekli bixenonlarla d1s xenon kiti ile aydınlatma olayına noktayı koymak yaz sonuna doğru.

uymuyo olması lazım Faruk abi..
ona uygun olarak tamponun falan da değişmesi lazım..

uymazsa para cepte kalır uyarsa da bixenonlanır geceleri sellektörde flaş patlatırız ikisi de keyifli

makyajlılara uymuyor malesef bixenon, sanırım biraz bekleyecez bunun için.

tasarımdan dedi Gökhan, araştırıp tekrar dönecekti ama bende unuttum oda unuttu. Uysaydı dönerdi sonuçta para kazanacak bu işten.

velakin konuştuğumuz gibi abim sen mutlu ben mutlu olucaktık farla olmadı..biz mutlu olamadık kısacası mercek farla..hayırlısı olsun.. :D :D

kechi duyuyormusun bak, babayı kırmadık seni mutlu ettik başkalarının kalbini kırdık. Kıymetini bil ona göre heee:):)

ahauehehee.. :D :D
ne kalp kırması abim ne önemi var.. :)

Geri
Üst Alt