Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sol ön tekeri kaldırıma vurdum.

Yuruyen aksam hayati onem tasir.metalde olusan deformasyon veya formunun bozulmasi sadece distan duzeltilir. Ic bünyesindeki hasar onarilmis sayilmaz. Hatta distan yamulan yeri duzelttiginizde icteki hasari daha da fazlalastirirsiniz. Literaturde metal yorulmasi olarak gecer. Hareketli ve yuk tasiyan metallere boyle mudahele yapmayin. Kaportada istediginizi yapabilirsiniz. Tavsiyemdir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Dingili değiştirmek çok pahalı olacağından ve durumun yok ise düzelttir. Ama kesinlikle orjinal sağlamlığı olmaz. Çünkü yamulan bir demir, çelik fark etmez tekrar tersine yamultulduğunda ya da çektirildiğinde içerisinden çatlaklar oluşur, yumuşar ve sertliğini kaybeder. Ha sorun olur mu? Normal kullanım da sorun olmaz. Ama bir daha ki aynı durumda daha fazla yamulur. Şaseci ye güven diyemem çünkü tanımıyorum. Ama çok kez dingil düzelttiren gördüm ve adamla kavga etmişler. Adam düz duruyor diyormuş araç sahipleri nasıl düz duruyor körmüsün dışa bakıyor üstü demişler. Herkes böyle sorun yaşamış. O yüzden ucuz a kaçma, adam akıllı işçiliği olan bir USTA bul ve düzelttir. Kaza yapmadığın sürece hiç bir sıkıntı çıkartmaz asla.

Dingili değiştirmek çok pahalı olacağından ve durumun yok ise düzelttir. Ama kesinlikle orjinal sağlamlığı olmaz. Çünkü yamulan bir demir, çelik fark etmez tekrar tersine yamultulduğunda ya da çektirildiğinde içerisinden çatlaklar oluşur, yumuşar ve sertliğini kaybeder. Ha sorun olur mu? Normal kullanım da sorun olmaz. Ama bir daha ki aynı durumda daha fazla yamulur. Şaseci ye güven diyemem çünkü tanımıyorum. Ama çok kez dingil düzelttiren gördüm ve adamla kavga etmişler. Adam düz duruyor diyormuş araç sahipleri nasıl düz duruyor körmüsün dışa bakıyor üstü demişler. Herkes böyle sorun yaşamış. O yüzden ucuz a kaçma, adam akıllı işçiliği olan bir USTA bul ve düzelttir. Kaza yapmadığın sürece hiç bir sıkıntı çıkartmaz asla.
Arkada sıkıntı yok yüksek ihtimalle hocam. Yine de teşekkürler.

Geçmiş olsun. Ben de yürüyen aksamda değişimden yanayım. İnşallah çok büyük bir sorun yoktur.

SCW Mobil Uygulama ile Gönderildi

Geçmiş olsun bence parçaları değiştir

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geçmiş olsun öncelikle. alt takım yani yürür parçalarda tamir yoluna gitmeni tavsiye etmem. sonuçta can taşıyorsun.. kafan rahat olsun.

Geri
Üst Alt