Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sızın tercıhınız ne olurdu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alfa aralarında tip olarak hepsinin içinden geçer. bu görmezden gelinemez. ancak ömer iyi bir noktadan yakalamış. 320d ler şuan çok uygun fiyatla geliyor. c180k parasına bir 320d :)
alfa kullanmadığım için net bir şey söyleyemem ama 320d nin BMW olması ve arkadan itiş tercih sebebi olabilir.

o zaten yıllardır mercedestede bmw de de var olan birşey.

sonu 8 le bitenler 2.0 ama 4 silindir

20 ler ise 2.0 ve 6 silindir motorludur

mercedeste 200 komp. serisi 1.8 dir,

180 ler ise 1.6 dır.

yani yıllardır bwm ve mercedesin bu motor aralıklarında kullandığı markalandırma bu şekilde. sebebini sorarsanız bende bilmiyorum.
Eskiden 2.0 lar 6 silindirliydi. Artık 4 silindir kullanılıyor.

---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:15 ----------

hayal olabileceği ancak senin kendi avuntun olarak kalsın. gerçekte olmayan bir şeyi yazmayacağımı bu sitede beni tanıyan kişiler bilir. varsın senin gibilerde bilmesin.
Benim gibilere önce saygı duymayı öğrenin. Yazdıklarınızın eleştirilmesini kaldıramıyor ya da verecek cevabınız yoksa neden yorum yazıyorsunuz? Burası bir forum. Sizin yazdığınız herşey doğru kabul edilir diye bir kaide de yok. 1.6 Şahin'i de 2 ton yükleseniz 200km/h hıza çıkar. Ama ancak liftte. Birşey yazıyorsunuz, hangi koşullarda aracın o hıza çıktığını da yazmalısınız. Yoksa yazdıklarınız ancak "yanlış" veya "eksik" olur. Bunun farkına da ancak "benim gibiler" varıyor.

sanamı saygı duyacam beni yalancılıkla suçlayan adamlara saygı duymak gibi kötü huylarım yoktur.

okumadan millete hakaret edemezsin edersende saygıyı ancak rüyanda görürsün.
. orada şartlar yazıyor. adana çıkışı otoban diye bu yeterli düzlük demektir.

bu yüzden sen iftiralarını kendine sakla.

beyler konunun boku cıkıyor yıne.o sana saygı duzmaz sen ona duymassın olur bıter daha fazla uzmasın bence.herkonuda aynı muh.

Ayberk Yazgan,Yunus Emre ŞİMŞEK kardeşlerim...her konuda birbirinizle zıtlaşıp ya konunun kilitlenmesine yada hepten silinmesine sebep oluyorsunuz veya forumdaki diğer üyelerimizin huzurunu kaçırıyorsunuz,birbirinize hakaret etmeden neden aslanlar gibi tartışamıyorsunuz?bizlerde burada sizin o güzel yorumlarınızı okuyalım.neden?

1-Passat
2-İnsignia
3-147
4-Avensis
5-C5
Sıralamam bu şekilde

alfa romeo 159 1,9 jtd 150 hp
özellikle opelden ve citroen uzak dur derim oldum olası sevmem sorunlu bir araç.Diğer modeller güzel araçlar

abi 4 gün önce aldık babama senin dediğin araçlarıda düşündük ama tercihi Opel ınsıgnıa olarak yaptık. 2.0 CDTI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt