Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sızın tercıhınız ne olurdu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabi orası öyle. 2.el dediğin de aynen dogru abi mesela 1.9jtd qtronic otm vites sıfırı 85-90.000TL civarı.

İkinci elde ise 10.000km'de 2008 modeli 55-60.000TL

http://www.sahibinden.com/alfa_159_jtd_dist_plus_qtronic_-71WQQaXQQ16260535WQQpXQQdisplayitem

Yazık günah 1 sene de 10.000km'de 30.000TL uçmuş... 2.el almak lazım bu alfaları :)

Bence her araba 2. el alınmalı. sıfır araç almak bana hiç mantıklı gelmiyor helede bu zamanda gördüğün gibi 10.000 km de çok büyük paralar farkediyor bu tarz lüks ve lüks sayılabilecek araçlarda..

Aynen dediğin gibi. Az km yapmış yeni model bi aracı biraz ucuza aldın mı, kar ederek bile satarsın 1 sene sonra istersen :)

Bence her araba 2. el alınmalı. sıfır araç almak bana hiç mantıklı gelmiyor helede bu zamanda gördüğün gibi 10.000 km de çok büyük paralar farkediyor bu tarz lüks ve lüks sayılabilecek araçlarda..

2.el alma konusunda Hakan'a kesinlikle katiliyorum...

Bu yazdığınız araçları sıfır alacağıma gider ikinci el az km li temiz bir 5.20 dizel bmw yi alır binerim.Türkiyede parasını hak eden bence iki marka var.Mercedes ve bmw.Audininde yalnızca a6 sı onlara yakın.Tabiiki ikinci el parasını hak ediyorlar.:)

2.el c220cdi sana baya yakısır mehmet abı .... he 0 alıcam dıyorsanda 3.20d bakmanı tavsıye ederım 41.000euro yenı kampanyalı fıyatımı ne

ben olsam kesinlikle alfa derdim diğerleri yaşımla ilgili tezat geliyor

mantıklı olan passat ama ben olsam c5 alırdım. hayranım o araca

kesinlikle tercihim ikinci el alfa olurdu, 19 jtd 150 lik modeli ,2010 da yerini 170 liğe bırakacak ayrıca 200 bg lik tbı modeli çıktı benzinli 42 000 euro ağzına kadar da dolu araç , dolu bir mercedes c 180 le kıyaslarsak 47 000 euro ki mercedesten daha avantajlı ve güçlü tipinden bahsetmiyorum bile , kısacası dizel 159 en mantıklı ve güzel tercih diye düşünüyorum ki zaten arıyorum.

Alfalar ne olursa olsun çok hoşuma gidiyo çok değişik bi kişiliği ve kimliği var ikinci el az km li olanı çok mantıklı olur......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt