Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatlara zam ve yeni FR DSG

2015 modelleri ne zaman getirecekler ki...
Listeyi yayinlamislar ama subattan once imkansiz veremezler

2015 model 1.4 - 140 hp liler sipariş alınmaya başlanmış şubat ayında gelmeye başlanılacak
2015 model 1.4 - 150 hp dsg şansıman mart başında gelmeye başlıyacakmış

ACT ye o fiyatı kimse vermez sanırım, adam RSA da yazılım yaptırmış 183 hp veriyor, çokta güzel yürüyor, hepi topu 1000 tl ye bu iş tamam, ha bu paraı dsg için verirlerse orasını bilemem
dsg farkı dostum 8 lira genelde üst markalarında dsg farkı 10 lirayı geçiyor... fakat bu rsa olayı nedir onu ilk defa duydum yazılımla beygir gücü artabiliyor mu

Benzinli boş manuel Corollanin 60-65 lerde olduğu yerde bu rakam normal
seat kalite ve sürüş keyfi olarak corollayı da hondayı da cebinden çıkarır, corollada arka camlar otomatik değil dizeline bi arkadaşım üç sene önce 50 küsür para verdi, ben hala dizel olmadığı sürece corollaya hondaya yığınla para veren insanları anlamıyorum, bence TSI son yılların en önemli buluşudur...

150hp dsg fr hakkında bilgisi olan varmı abiler
Aynı motor siroccosu olan arkadaşım var yakıt olarak üzüldüğünü söylüyor ama performansı iyi diyor

Sent from my iPhone using Tapatalk
dostum ben çok inceledim scirocco alacaktım yakıtından dolayı vazgeçtim, sciroccoda ACT yok mesela jettada da yok o da diğerlerine göre çok yakıyor. tabi bunlar vw grubu içinde çok yakanlar yoksa diğer markalara göre TSI oldukları için yine de iyilier...

dostum ben çok inceledim scirocco alacaktım yakıtından dolayı vazgeçtim, sciroccoda ACT yok mesela jettada da yok o da diğerlerine göre çok yakıyor. tabi bunlar vw grubu içinde çok yakanlar yoksa diğer markalara göre TSI oldukları için yine de iyilier...
passat 1,4 150 bg ACT ve BMT olduğu için benim 1,4 140 bg fr dan daha az yakıyor fabrika değerleri bizimki 6,4 iken passat 6,0. Hatta golf 1,4 140 bg de ACT olduğu için 5,8 yakıtı :)

Geri
Üst Alt