Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatlara zam ve yeni FR DSG

dsg farkı dostum 8 lira genelde üst markalarında dsg farkı 10 lirayı geçiyor... fakat bu rsa olayı nedir onu ilk defa duydum yazılımla beygir gücü artabiliyor mu
RSA, megachips, dr. ecu, ecufast, vs. yazılım yapan isimlerdir, evet yazılımla beygir gücü ve tork arttırılabiliyor ve torku daha düşük devirlerde vermesi sağlanabiliyor,bunula birlikte yakıtta biraz daha verimli olabiliyor, gaz tepkileri dahada iyileştirilebiliyor

RSA, megachips, dr. ecu, ecufast, vs. yazılım yapan isimlerdir, evet yazılımla beygir gücü ve tork arttırılabiliyor ve torku daha düşük devirlerde vermesi sağlanabiliyor,bunula birlikte yakıtta biraz daha verimli olabiliyor, gaz tepkileri dahada iyileştirilebiliyor
yani benim 1,4 140 bg diyelim ki 160 bg yaptık maliyeti ne oluyor bunun

140hp yazılımla 180hp oluor dıe bılıorum malıyetııde 750-900 cıvarı sanırım

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

araba donanımına göre motoruna göre değişik şekilde zamlandı kımısı 2000 kımısı 3000 tl gibi

Vay be ben fr dsg lerin gelmesi daha surer diyordum ama erken gelmiş iyi oldu bu haber

İyi akşamlar ya bu yeni 150 lilik dsg fr yakıt olarak ne yakar acaba fazla abanmdan standart olarak aklım kaymıyo degil hani ama cesaret edemiyorum

Geri
Üst Alt