Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatinizle en son kaç yaptınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeş senmi üretion bu arabaları yha, biz üstünde gidioz böle kesin konuşmuoruz sen görüp bilmeden yok öle yapamaz way böle olmaz.. 260 kadran koymuş adamlar bizde 240 ının üstünde durduk bayaa.... Allaa allah.. Daha geçen Sen değilmiydin golfü yerlere göklere sığdıramayan.. Noldu şimdi, derdin hepmi muhalefet arkadaşım senin...
Yaptı gördük diorum inanmazsan çekilmiş fotoğrafınıda göndereyim la havle kadran hatasıymış.. 190 la giderken yanımdan jilet gibi geçti gitti herif ne kadran hatası hiç yoksa 50 60 km/h fark vardı aramızda.. 10 Yaşından beri araba tepesindeyiz, karada giden trenden başka hertürlü aleti kullandık allaha şükür bırakta okadar yanlışlığı biz sezebilelim..

yok ya insanların yaşadıklarından çok bazılarının bildikleri müneccimlikleri daha önemli ve doğru :)

Kardeş senmi üretion bu arabaları yha, biz üstünde gidioz böle kesin konuşmuoruz sen görüp bilmeden yok öle yapamaz way böle olmaz.. 260 kadran koymuş adamlar bizde 240 ının üstünde durduk bayaa.... Allaa allah.. Daha geçen Sen değilmiydin golfü yerlere göklere sığdıramayan.. Noldu şimdi, derdin hepmi muhalefet arkadaşım senin...
Yaptı gördük diorum inanmazsan çekilmiş fotoğrafınıda göndereyim la havle kadran hatasıymış.. 190 la giderken yanımdan jilet gibi geçti gitti herif ne kadran hatası hiç yoksa 50 60 km/h fark vardı aramızda.. 10 Yaşından beri araba tepesindeyiz, karada giden trenden başka hertürlü aleti kullandık allaha şükür bırakta okadar yanlışlığı biz sezebilelim..

şanzıman oranları bir kere 210-220 yukarısını kaldırmıyorken isterse 52065065151615 km gösteren kadran koy. şanzımanı değiştirmediğin sürece 240 falan yapmaz o araba yapamaz.

10 yaşından beri demekki oyuncak arabaya binmişsin kalkmışsın burada laf ediyorsun senni gibiler direksiyonu çevirip gaza basınca araba sürdüğünü bildiğini sanırken ben iş makinesi tasarlıyordum ve halen tasarlıyorum bana kalkmışsn bıdı bıdı yapıyorsun önce git öğren ondan sonra konuş.

ulan şanzıman oranları bir kere 210-220 yukarısını kaldırmıyorken isterse 52065065151615 km gösteren kadran koy.demekki 10 yaşından beri oyuncak arabaya binmişsin kalkmışsın burada laf ediyorsun senni gibiler direksiyonu çevirip gaza basınca araba sürdüğünü bildiğini sanırken ben iş makinesi tasarlıyordum ve halen tasarlıyorum bana kalkmışsn bıdı bıdı yapıyorsun önce git öğren ondan sonra konuş.

emrecim konuşmana dikkat et biraz.

yok ya insanların yaşadıklarından çok bazılarının bildikleri müneccimlikleri daha önemli ve doğru :)

Walla öle Özgür ya, Geçtiğimiz yolu, Yaptığımız hızı da yazamıycaz galiba buralara.. imzamda gördüğünüz arabadır arkadaşlar mavi olan, Ev arkadaşımın arabası.. Kendimde en az 10 defa aynı hızı yaptım, kendi arabamdaykende adam yanımdan rüzgar gibi geldi geçti... 5 vites oranından haberi olmayan arakadaşlar varsa gelsin anlatayım; araba 120 km/h giderken 3000 deviri bulmuyo...

egzostta vardı alp

ayrıca sen neyin hesabını yapıyosun? neyi kanıtlamaya çalışıyosun? yalancı falan mı belledin yoksa bizi?

280 kadran arabada 300 yaptığını nasıl anladın Özgür? İsterse 500hp olsun vites oranları yetmediği sürece yapamaz.

280 kadran arabada 300 yaptığını nasıl anladın Özgür? İsterse 500hp olsun vites oranları yetmediği sürece yapamaz.

+1985 arabada o hızı yapacak motor olsa bile şanzıman oranı o hızda dönmeye elverişli olmadığı sürece o değerler gerçek olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt