Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatinizle en son kaç yaptınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1+2+3+4 viteslerde 4500rpmde yakıtı kesiyor resmen,rampa bulursam 4700falan yapıyor ama 5.viteste 4300 civarı 195te kalıyor.. hız lmitörü var mı bilmiyorum ama,eğimde 195ten sonrasını yapmaz gibime geliyor.. yapsa yapsa GRKMSRGL yapar,okunmuş tdi :D

Benim arkadaşımda da var da, chipli araç ne yaparsan yap 195'i geçmiyor. Devir kesiciye giriyor diyor

Benim arkadaşımda da var da, chipli araç ne yaparsan yap 195'i geçmiyor. Devir kesiciye giriyor diyor
tek tesellim; era vgt-crdi geçmiş olmam son hızda,belki de bitik bi araçtı,yoksa ciğerlidir gayet.. ama ara hızlanmalar ve 0dan kalkışlarda 1.6psa dizelleri geçiyor..

ABT ne zaman cupradan bir hamlede 60hp çıkardı? Öyle olsa bile cupranın vites oranlarıyla 300km/h imkansız.

egzostta vardı alp

ayrıca sen neyin hesabını yapıyosun? neyi kanıtlamaya çalışıyosun? yalancı falan mı belledin yoksa bizi?

kardeş ehliyetine el koymadılar mı puhaha bu kadar yüksek hızda radar cezası ilk kez duydum :)

ehliyet yoktuki o zaman :D sene 2002 miydi 2003 müydü neydi. ciddi ceza kesmişlerdi gerçi cezalarda o yıllarda şimdiki gibi değildi şimdiki gibi olsa başımız ciddi yanmıştı.

Arkadaşımda 1999 GOLF 4 var 200 Km lere Gelene kadar ben rahat bi 5 Km açıorum Mesafeyi, Yol Düz ve Müsaitse ben 190 da ıkınırken yanımdan 240 la geçio sinir oluyorum :D

golf IV 1,6 8v motor kıçını yırtsa 240 yapamaz. kadran hatası vardır o araçta. yapacağı en fazla 200 210 arası

ama benım ıcınde onemlı olan max speed ten cok ara hızlanmalar:)

Aynen Katılıorum Arkadaş 99 Model Golf 4 üyle yanımdan 240 la geçior lpgli bide ben 200 e gelmeye çalışırken, Fakat nerde olursa olsun hep arkamdan geliyor nedense :D

golf IV 1,6 8v motor kıçını yırtsa 240 yapamaz. kadran hatası vardır o araçta. yapacağı en fazla 200 210 arası
Kardeş senmi üretion bu arabaları yha, biz üstünde gidioz böle kesin konuşmuoruz sen görüp bilmeden yok öle yapamaz way böle olmaz.. 260 kadran koymuş adamlar bizde 240 ının üstünde durduk bayaa.... Allaa allah.. Daha geçen Sen değilmiydin golfü yerlere göklere sığdıramayan.. Noldu şimdi, derdin hepmi muhalefet arkadaşım senin...
Yaptı gördük diorum inanmazsan çekilmiş fotoğrafınıda göndereyim la havle kadran hatasıymış.. 190 la giderken yanımdan jilet gibi geçti gitti herif ne kadran hatası hiç yoksa 50 60 km/h fark vardı aramızda.. 10 Yaşından beri araba tepesindeyiz, karada giden trenden başka hertürlü aleti kullandık allaha şükür bırakta okadar yanlışlığı biz sezebilelim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt