Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon almayı düşünüyorum görüşlerinize ihtiyacım var...

arkadaşlar, scirocco ekime ancak gelir dediklerinden tekrar seat leon düşünmeye başladım. Babam çok karşı çıkıyor leona... ona kalitesiz geliyormuş... Size sormak istediklerime gelince;
Leon bildiğim kadarıyla golfle aynı altyapıda. ancak ondan tasarımı çok daha güzel ve daha sportif, kullanımı da zevkli... Siz Leon'u alıp da pişman oldunuz mu? Yoksa memnun musunuz? 17 inch AGRA jantlı olarak sipariş edersem 1.4 tsi'ın performansı düşer yakıtı artar mı? yoksa etkilemez mi? 17 janta ek olarak 3.5 cm lik eibach yay takarsam aracın sağından solundan ses gelir mi? yOKSA standart jantlarıyla mı almalıyım??? (görsel olarak 17 inch agra jant daha güzel gibi...) Sonradan takılan park sensörünü takarken arabanın sağını solunu deliyorlar mı kablo çekerken falan??? Son olarak da 1.2 tsi ile 1.4 tsi arasında çok yakıt farkı var mı? siz hangi motoru tavsiye edersiniz? vee kırmızı leon mu beyaz leon mu daha güzel sizce?? :)
Dostum, Leon kullanan hiç kimse leondan şikayetçi olamaz, oluyorsada nankörlük etmiş olur, şöyle anlatayım ben 32 bine 8 ay önce 2010 beyaz 1.6 8v stylance aldım tüp(LPG), subwofer, anfi, ses sistemi, cupra pedalı derken bana 35 bin liraya mal oldu. 1800 km de aldım şu anda 32000 kilometrede servis ışığı da yanmadı.. kısacası senin ses dir plastiktir şudur budur dediğin şikayetler bu paralardaki arabaların hepsinde gayet iyi bi şekilde var, o yüzden bunların üzerinde çok durmamak lazım araba eğer senin ihtiyacını karşılıyorsa bitmiştir yoksa hepimiz gider aynı paralara Hundai alır binerdik ama önemli olan bindiğimizde ve kullanırken bize sürüş zeki vermesi, LEON da tam bunu yapıor
Örneğin Eğer o yol sesini almasa, Arabanın Gaz Pedalına Yüklenince Duyduğun O Emme Manifoldundan gelen Kükremeyi Sadece Dışardayken Duyabilirdin..
Arkadaşımda Golf Var, bende Mercedesin çoğu Arabasını Kullanmıştım Öğrenciyken Kıbrısta taksicilik Yaparken, Karşılaştırdığımda Spor arabadan Beklenen Neyse Leon Bize Tamda Onu vermiş...
Motorlara gelince: Bende 1.6 8v Var, basarsam canavara dönüşür ve yakar basmazsam sığınılacak kuytu bir liman gibi sakin ve piyasadaki tüm 1.6 lardan daha ekenomik olur..
1.4 TSI da aynısı hatta onda basınca pek 1.6 sesi duymuosun ama oda bildiğin kaptırıp gidio, 1.2 TSI kullanmadım ama bi arkadaşım siparişini verdi ondan da yorum alınca yazarım..
Sözün kısası Leona verdiğiniz paraya bi bakıp bide piyasada o paralara alabildiğiniz diğer arabalarla bi karşılaştırın bakalım bu araçlarda buldurklarınız yda bu araşlarla yapabildiklerinizi hangi araçla yapabiliosunuz.. ;)

abi, tamponun delindiğini giliyorum tabi... park sensörünün kablolarını aracın bagajının oralardan delik falan mı açıp beyne-geri vites ışığının oraya götürüyorlar onu merak ettim...

Hayır. plastiklerin arasından gidiyor kablolar herhanngi bir şekilde görünmüyor yani :)

bence hic düşünme git 2005-2006 bmw 1.16i al ne ses alır ne gıcırtı çıkarır ..yakıta glince leona göre 20-25 lira fazla yakar ama değer bence sonuçta bmw kalitesi war altında aynı zamanda full olur sunroof esp falan filan:eek:key:

bence hic düşünme git 2005-2006 bmw 1.16i al ne ses alır ne gıcırtı çıkarır ..yakıta glince leona göre 20-25 lira fazla yakar ama değer bence sonuçta bmw kalitesi war altında aynı zamanda full olur sunroof esp falan filan:eek:key:

1.16'nın ses almadığını gıcırtı çıkarmadığını söylüyorsunuz fakat seste alıyor gıcırtıda çıkartıyor. Premium sınıf araca göre çok kaliteli bulmuyorum ki 5-6 yaşındaki bir araçla 0 araç arasında da gıcırtı sesleri farkını göze alırsanız 1.16 pek tercih edilebilecek seçenek gibi durmuyor. leon ve 1.16 ikiside sıfır olursa tabiki 1.16 fakat 2 katı fiyatına. 1.4TSI'dan daha az gidicek ve daha fazla yakıcak, çok mantıklı tercih gibi gelmedi bana :)

bugün kırmızısına baktım kırmızı da yakışıyor...

speed mavi gelmiyor sanırım. Bulabilirseniz en güzel renk o bence. Ama kırmızı da güzel beyazda. Kırmızı renk siyahla çok iyi kombine ediliyor ve çok yakışıyor

Geri
Üst Alt