Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ABANT ORG. DETAYLARI

Muhammmet abim allah razi olsun abim sizi tanidigima cok memnun oldum ve diger abilerimi cok guzel bir hfta sonu gecirdik heraey cok guzeldi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SCW ailesi olarak eğlenceli ve dostluğun bol olduğu sıcacık aile ortamı ile müthiş bir organizasyon oldu. Emeği geçen herkezin yüreğine sağlık. Herkeze ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyiki varsın scw ailesi :)

Gelen herkese teşekkürler, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... SCW Ailesi her zamanki gibi güzel bir organizasyona imza attı. Daha nicelerinde tekrar görüşmek üzere.... Bu arada Bolu'ya yolunuz düşer, işiniz düşer beni aramayı unutmayın... Saygılar, Sevgiler....

Deniz abi misafirperverliğin ve alçak gönüllülüğünle bizlere yardımcı olduğun için çook teşekkür ediyorum.. Yolumuz düştüğünde mutlaka arayacağım.. Görüşmek üzere

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Geri
Üst Alt