Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ABANT ORG. DETAYLARI

Absolut

Kayıtlı Üye
Merhaba

Arkadaşlar Bilindiği üzere 5 Aralıkta yapacağımız Abant Organizasyonu için gerekli anlaşmaları ve programı belirlemiş bulunmaktayız.
Siz değerli SCW ailesinin bu organizasyonda yer almak ve değerli zamanınızı bizlerle geçirmek için gösterilen çaba içinde ayrıca Teşekkürü borç biliriz.

ORGANİZASYON : 5 ARALIK CUMARTESİ

İSTANBUL HARAKET : KURTKÖY MEHMETÇİK VAKFI 07:30
İstanbul dan tekerlek döndürüyoruz.. Bursa ve Eskişehir ekibi ile buluşma noktamız olan Hendek mevkindeki PARKSHOP Alışveriş merkezinde buluşmuş olucaz. Burada muhtamelen buluşma saatimiz 09:30-10:00 gibi hesaplanmakta. Buradan hep beraber haraket ederek abant Girişinde ANKARA ekibi ile buluşarak organizasyonumuzu hepbirlikte ilk dakikalarına start vermiş olucaz.

Otele varmadan acıkmış olacağımızı düşünerek pilanladığımız Gökdere Restaurantta sucuk ekmeklerimizi yiyeceğiz. Bu acıkan arkadaşların isteğe bağlı olarak düzenlenmiş bir program ( 15 TL )

Arkadaşlar buradan ayrılarak otel giriş saatimiz 12:30 ile 13:00 arası olacaktır. Aynı gün icerisinde yapmayı pilanladığımız Abant Gölü gezimiz saat 15:00 te pilanlamaktayız.
Tekrar otele dönüş saatimiz 17:30
Akşam yemeği saatimiz 19:30 - 20:00 dir. Burada akşam yemeği ve yanında ücretsiz olarak verilecek olan 1 meşrubat dışında içecekler ücretlidir.
Burada hep beraber güzel bir akşam yemeği olmasını diliyorum. canlı müzikle birlikte hepinizi halaya davet edebilirim.:)

06 ARALIK

Pazar günü mis gibi temiz havalya uyandığımız güne merhaba diyerek 07:30 ile 10:30 arası kahvaltı saatimiz.
Bu günün pilanlaması Bolu Gölcük gölü gezimiz otel çıkış saatimiz olan 12:30 da başlayacaktır. hepbirlikte buraya haraket ederek göl etrafında 13:00 ile 15:00 saatleri arasında serbest zaman olarak sevdiklerine zaman geçirebilir.
organizasyonumuzun sonu olarak 15:30 gibi vedalaşarak ayrılmayı pilanlamaktayız.

KAZASIZ BELASIZ GÜZEL BİR ORGANİZASYON OLMASI DİLEKLERİMLE HERKESE ŞİMDİDEN İYİ EĞLENCELER.

Organizasyon irtibat : lejyoner Gökhan 532 627 97 14 Absolut Barış : 555 978 28 23

Not: Arkadaşlar organizasyon için yapılan konaklama bilgisi ve oda dağılımları bu konu altında paylaşılacaktır.
----------------------------------------------------------------------------

GÜNCEL LİSTE

1- Absolut + eşi
2- Kaptan + eşi +2 kızı
3- Ulu +kız arkadaşı +kız kardeşi
4- Seçkin2001 + eşi
5- Gökhan +Şengül + naz
6-Srkn fr +1
7- Karakuzay
8- Candagli85 + eşi
9- Namık + eşi(konaklamasız)
10-Patron
11- Gökhan kayan
12 dadaş +eşi+kızı (şömineli oda :)
13- Muhammet + eşi
14-Adem + eşi
15- başkan + eşbaşkan +2 tane yavru
16- Samet balçık + eşi
17- Murat yılmaz + Eşi
18- Mehmet iğci + Volkan
19- kfy cezmi + eşi + can oğlu
20- delibarmen26 (sametin kuzeni)
21- Engin Alkan + Eşi
22-murat + ablası + 6 yaşında talha
23-Kadir + İklim
24-Soner + Mehtap
25-mehmet-one + Eşi + 2
26-Ferik + Eşi
27-Göktuğ + Eşi + 10 yaşında kızı ( Lejyoner kardeşi )
28-Saliha Akçagöz
29-Koray + Selçuk
30- emre Özbek+1
31-Tekin + Gül
32-berkin + enes

Son düzenleme:
@Absolut otel fiyatları hakkında bilgi ver istersen gerçi diğer org. kısmını okumadım yazmışta olabilirsin

Arkadaşlar oda fiyatları kişi başı şömineli 160 tl şöminesiz 140 tl dir..

Kişi başı fiyatına Sabah kahvaltı,akşam yemegi,meze ve canlı müzik dahildir..

Alkol fiyatları 100 lük rakı 130 tl,Bira 10 tl,büyük jack daniels 150 tl,şampanya kadeh 10 şişesi 50 tl olarak pazarlık yapılıp fiyatlandırılmıştır ki,kıran kırana pazarlık yaptık..

0-6 yas cocuk ücretsiz 7-12 yaş 50 tl dir..

Şimdi buraya Tüm bölge yönetici arkadaşlarımdan şunu istiyorum;

Gelecek 3.kişilerin (cocuk yada arkadaş) yaşı ayrı oda isteyip istemediği,şömineli isteyip istemedigi (şömineli oda sayısı 10 olup su ana kadar 6 sı verildi rezerve olarak) liste olarak buraya net isim ve listeyi cumaya kadar yazmanızı rica edeceğim,Cuma günü önemli cünkü kapora yollayacagız..

Tüm bölge arkadaşlarımın dikkatine..

@murateren @seckin2001 @kocak.gokay @ahmet6334 @Maviş @AdEm Ttr @Samet Balcik @26_BC_726 @fimus @igci_01 @memet_one @aslanbey @KİREÇ

Kardeşlerim benim şuan katılma şansım hiç yok işlerden dolayı katılan tüm arkadaşlarıma iyi eğlenceler dilerim kazasız belasız inşallah KONYA

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben ve eşim şömine li oda istiyorum
Engin Alkan ve eşi için şömine li oda istiyorum
Diğer arkadaşlarim yarın kesinlescek

16cdf48

GÜNCEL LİSTE

1- Absolut + eşi
2- Kaptan + eşi +2 kızı
3- Ulu +kız arkadaşı +kız kardeşi
4- Seçkin2001 + eşi
5- Gökhan +Şengül + naz
6-Srkn fr +1
7- Karakuzay
8- Candagli85 + eşi
9- Namık + eşi(konaklamasız)
10-Patron
11- Gökhan kayan
12 dadaş +eşi+kızı (şömineli oda :)
13- Muhammet + eşi
14-Adem + eşi
15- başkan + eşbaşkan +2 tane yavru
16- Samet balçık + eşi
17- Murat yılmaz + Eşi
18- Mehmet iğci + Volkan
19- kfy cezmi + eşi + can oğlu
20- delibarmen26 (sametin kuzeni)
21- Engin Alkan + Eşi
22-murat + ablası + 6 yaşında talha

23-Kadir + İklim
24-Soner + Mehtap

@Lejyoner Artık burada Listeyi Kapatmalıyız Otel Yetmiyecek :)

25- memet_one +eşi+2 olacak sanırım

kurye ile elden teslime verildi

Bursa kemal ferik ve eşi şömine li lütfen başka ilavem yok

16cdf48

Geri
Üst Alt