Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

(PATLADI)Türkiyenin tek speed mavi LEON FR'ı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
büyük geçmiş olsun bunada şükür kardeşim umarım istedigin gibi sonuçlanır son durum...

Büyük geçmiş olsun, çok üzücü bir durum, umarım işler istediğiniz gibi gelişir :(

çok geçmiş olsun, kimseye bişey olmaması sevindirici...

Çok geçmiş olsunn olan mala olsun yeterki cana bisey olmasın....

Çok geçmiş olsun, içim cız etti inanın. Ablanıza birşey olmamış çok şükür, cana geleceğine mala gelsin. Çok daha iyisini alırsınız inşallah.

Çok geçmiş olsun, içim cız etti inanın. Ablanıza birşey olmamış çok şükür, cana geleceğine mala gelsin. Çok daha iyisini alırsınız inşallah.

saol kardesım.. bu renk gercekten cok ılgı cekıyo bence sende cok dıkkat et nazara cok ınanırım ben.. allah nazarlardan saklasın herkesi..

saol kardesım.. bu renk gercekten cok ılgı cekıyo bence sende cok dıkkat et nazara cok ınanırım ben.. allah nazarlardan saklasın herkesi..
Hocam ben de çok inanırım nazara. Aracınızın başına gelenleri okuyunca çok kötü hissettim kendimi inanın. Ama kimsenin canına bir zarar gelmediğini okuyunca rahatladım. Sonuçta dünya malı napalım, giderse gitsin; yerine başkası gelir. Sağlık ve mutluluk hepsinden önemli.

arac yapılana kadar servıstenmı arac talep etmelıyım yoksa kaskodanmı acaba..? kaskonun verdıgını bılıyorum fakat bugun servıstede arac yapılana kadar talep edılene bıldıgı konusunda bı yazı okudumda..:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt