Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

(PATLADI)Türkiyenin tek speed mavi LEON FR'ı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmiş olsun Mustafa,ablana birşey olmaması sevindirici..

Çok geçmiş olsun ablanıza birşey olmaması sevinrici bi haber Allah yine daha iyilerini verir

geçmiş olsun kardeş kesinlikle nazardır gözü olanın gözü çıksın... cana bişi olmaması süpper gerisini halledersin kaskodur falan filann...

allah kaza bela vermesin... çok güzel bir seçim... yay istiyor...

sonradan gördüm yazılanları... kusuruma bakma kardeşim... çok geçmiş olsun... canda bişey yok ya gerisi boş... ancak airbag konusunu kesinlikle araştır ve gerekirse gerçekten dava aç... airbagların en az 40-45km hızdaki çarpmalarda açılması gerekiyor sanırım...

Arkadaslar sanırım nazar degdı ve arac patladı cok sukur ablama bısey olmadı.. seyir halinde giderken sefakoy cıvarında bırden ondeki opel jip durunca ablamda arkadan carpmıs aracta onden, kaput, 2 camurluk ve tampon degısır kapılar kasılmıs zor acılıyo fakat aırbagler acılmamıs benım gordugum kadarıyla kaput kasılmıs acılmo ama radyator delık turboda zarar gormus ve arac vıtestende cıkmıyodu arac suan kayadıbıne cekıldı.. cok moralım bozuldu dursunlada cok ugrasmıstık yapmıstık bıseyler ama suan resmen sogudum arabadan..:( pert olmasını istiyorum yarında şarlıyacagım kayadıbınde bu aırbaglar baska nasıl bır kazada acılmalıydı dıye gerekırse dava acıcam:(

Cok gecmis olsun, ablaniza bir sey olmamis en azindan. Jipin bagaj ustu stepnesi vardiysa o durumda kaput ezilip geriye dogru katlaniyor, camurluklar hasar goruyor ve airbag acilmayabiliyor. Nereden biliyorsun derseniz, bir arkadasimin esi de ayni sekilde arkadan jipe carpmisti, Corsa ile, cok yavas sekilde vurmasina ragmen sizin aracla cok benzer sekilde hasar olusmustu.

Insallah istediginiz sekilde sonuclanir.

geçmiş olsun. kaza anında airbagler açılmamış demişsin. benim bildiğim eğer emniyet kemeri takılı değilse airbagler açılmaz zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt