Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

önce hangisi jant+yay mı yoksa aero body+supersprint eksozmu

Berkay, Yiğit; ben derim ki bu doğuşa parça veren adama belli bir sayıda sipariş verirsek adam bişeyler yapmak için elini daha çabuk tutar. Bence bu olay için şimdiden bir liste açalım hatta ayrı konu da açabiliriz. Niyetliyseniz ben hazırım, sizlerde de aynı durumu görüyorum, Ömercan da hazır, biraz daha deşsek eminim 3-5 kişi daha çıkacaktır. Bo konuyu yüz üstü bırakmayıp sonuca götürelim.

faruk benim araca bile uygunsa alırım bende

haydi liste oluşturalım o zaman Yılmaz, hazır mıyız buna? benim cevabım evet. Siparişi model ve yıla göre belirtiriz yanında açıklama da yaparız.

şöyle bi durum var ki Faruk abim..
Doğuş'a parça veren ya da getiren her kimse piyasaya hiç bi şekilde dağıtmıyo sadece Doğuş'a veriyo..o nedenle o iş zor..
bi ihtimal daha var Berkay bugün bakıcaktı ona..

şöyle bi durum var ki Faruk abim..
Doğuş'a parça veren ya da getiren her kimse piyasaya hiç bi şekilde dağıtmıyo sadece Doğuş'a veriyo..o nedenle o iş zor..
bi ihtimal daha var Berkay bugün bakıcaktı ona..

üzdün şimdi bizi yahu, o bir ihtimal inşallah çıkış kapısı olur Yiğit'cim.

makyajlı kasa için Valeo üretmiş mercekli far ama TR'ye hiç giriş yapmamış..parça numarası var mıydı hatırlamıyorum ama yoksa yine gelmesi zor..işin diğer tuhaf tarafı Valeo'nun bi xenon farı var gözüküyo sistemde ama altında bi xenon yazmasına rağmen bildiğimiz fanus farın fotosu var o da bi tuhaf.. :S :S

serverde bakım çalışması var ondan böyle yapıyor hata bizde degil.

Yok zaten yetkililierin hatası demedim, benim PC de sorunlu bu ara ben o yüzden sanmıştım. Tekrarlanan mesajlar silinirse sevinirim dememin sebebi ikinci mesajların forumda kirlilik yaratması.

Geri
Üst Alt