Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

önce hangisi jant+yay mı yoksa aero body+supersprint eksozmu

makyajlı kasanın mercek farları serviste satılmaya başlandıktan sonra yine piyasaya satışı olmaz zaten..Doğuş getirmeye başlayana kadar bulunursa ancak o zaman işe yarar..

Böyle bişey söz konusu değil. Bende servise parça almaya gittiğim zaman daha önce hiçbirinin Türkiye'ye girişi olmadığını söylediler. Ben siparişini verdim, hepsini getirdiler. Getirmek zorundalar. Onlar getirince alabiliriz gibi bişey söz konusu değil. Siz neyi isterseniz servis onu getirmek zorundadır.
En basitinden. Bixenon farlı Leon Cupra aracım var, önden kaza yaptım kaskom da var. Kasko bana o farları nereden temin ediyo?

parça numarası varsa giriş yapmamış olsa dahi getirirler zaten..
parça numarası yoksa Doğuş'a bildirdikten sonra bi fiyat biçilip getirilme ihtimali zaten var..makyajlı Cupra var mı TR'de..varsa zaten parça kodu fiyatı vs. her şey belirlenmiştir..

Böyle bişey söz konusu değil. Bende servise parça almaya gittiğim zaman daha önce hiçbirinin Türkiye'ye girişi olmadığını söylediler. Ben siparişini verdim, hepsini getirdiler. Getirmek zorundalar. Onlar getirince alabiliriz gibi bişey söz konusu değil. Siz neyi isterseniz servis onu getirmek zorundadır.
En basitinden. Bixenon farlı Leon Cupra aracım var, önden kaza yaptım kaskom da var. Kasko bana o farları nereden temin ediyo?

Ayberk bahsi geçen Valeo yetkili satıcısı servis değil. Onlar getirmek zorunda değiller.

Bugün geri dönmedi adam bana. Yarın arayıp yeni bir şeyler öğrenmeye çalışacağım adamdan.

hıh tamam o zaman... performans tan memnunsan öncelikle tabiki body-yay-jant... hayırlı olsun şimdiden...

o kadar masraf ve emek yerine direk makyajlı alsaymış ya...

o kadar emek vermiş arabanın arkasıyla ilgilenecek zaman bulamamış :D:D

Bugün görüştüm tekrar adamla, farlar Türkiye'ye giriş yapmadığı için tam fiyat alamadığını söyledi... Ama makyajlı kasa için yaklaşık 450euro dedi tek far için (Servis fiyatından pek farklı değil, makyajlı kasa için serviste taktırmak daha mantıklı görünüyor).
Makyazsız leonlar için sistemde fotoğrafı merceksiz görünen bir xenon far var, tane fiyatı 220euro. Bu farın ne olduğu tam belli değilmiş. Ama standart far fiyatı için 110euro civarı bir şey dedi, bu durumda 220euro olan far büyük ihtimal merceklidir diyor adam. Ama o farın da Türkiye'ye giriş yapmadan ne olduğu belli olmayacak. Emin olmadan bu farı sipariş etmek de riskli duruyor, ne çıkacağı belli değil. Makyajsız Leon'cular olarak toplanıp bir tane sipariş verilebilir belki farın ne olduğunu görmek için, mercekliyse devamı da istenir :p

Özetle, şu an için elde var sıfır :)

Geri
Üst Alt