Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

**Öğrenci İşi Leon - 2**

[MENTION=21304]platinne[/MENTION] Çağrı direksiyonu ayrı satmayı düşünüyor musun? Arayan birileri var haberin olsun :)

Dün sizin oradan bir arkadaş aradı. Konuştuk baya kendisiyle. Kusura bakmasın ismini hatırlayamıyorum şu an. İsmini verdi zaten.

Hacı araba satılmadıkça üzerinden sökmeyi düşünmüyorum. Alıcı derse ki indirim yapar mısın. İnerim amenna ama direksiyonu alırım :) ancak o zaman direksiyon boşa çıkacaktır. Öyle bir şey olursa sizleri haberdar ederim zaten :)

Dün sizin oradan bir arkadaş aradı. Konuştuk baya kendisiyle. Kusura bakmasın ismini hatırlayamıyorum şu an. İsmini verdi zaten.

Hacı araba satılmadıkça üzerinden sökmeyi düşünmüyorum. Alıcı derse ki indirim yapar mısın. İnerim amenna ama direksiyonu alırım :) ancak o zaman direksiyon boşa çıkacaktır. Öyle bir şey olursa sizleri haberdar ederim zaten :)

Arayan Alperdir. Bana direksiyon olayını sorunca benimde aklıma sen geldin. Bende, aracı satılıktı ayrı satarsa istersen bir ara sor diye ilanını söylemiştim. :) En hayırlısı neyse o olsun inşallah, olursa ki öyle bir durumda haberini bekliyoruz hoca :)

Ivır zıvır yapmaya devam ediyorum. Duramıyorum :)

Dün gece led plakalık lambalarını taktım. Işığın rengi de pek güzel, aydınlatması da. Arıza ışığı yaktı, evet. Ama vag-com ile halloldu. LED'ler için Halit Çetin'e teşekkürler!

Bir de hatun kişi yıldönümü hediyesini erken verdi. DSLR fotoğraf makinesi. :) Arabanın da bir kaç kare fotoğrafını çekmiş oldum. Henüz lenslere ve makineye alışmaya çalışıyorum. O yüzden fotoğraflar pek de kaliteli değil.

Ivır zıvır yapmaya devam ediyorum. Duramıyorum :)

Dün gece led plakalık lambalarını taktım. Işığın rengi de pek güzel, aydınlatması da. Arıza ışığı yaktı, evet. Ama vag-com ile halloldu. LED'ler için Halit Çetin'e teşekkürler!

Bir de hatun kişi yıldönümü hediyesini erken verdi. DSLR fotoğraf makinesi. :) Arabanın da bir kaç kare fotoğrafını çekmiş oldum. Henüz lenslere ve makineye alışmaya çalışıyorum. O yüzden fotoğraflar pek de kaliteli değil.

Yeni makineni güle güle kullan...
Artık bizim aracında bir iki resmini çekersin.

Aynen kardeşim... zamansızlıktan elleyemiyorum... ufak ufak uğraşıyorum aslında... arka plaka altını boyattım mat siyah renge... sisleri sarı folyo kapladım... resimleri veremedim daha...

Bugün VW GTI DSG kırmızı dikişli vites topuzum geldi ve montajı yapıldı. Kolay zannediyordum ama baya sıkıntılıymış. Arabanın içerisinde bir sürü kırmızı detay olunca çok da yakıştı. :)

eh3f.jpg

Ekli dosyalar

• eh3f.jpg
    eh3f.jpg
    43.6 KB · Görüntüleme: 96
Geri
Üst Alt