Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

**Öğrenci İşi Leon - 2**

sen arabaya hiç dokunma bence. arabasını bu kadar sevenler sayesinde klasik arabalar oluyor.

aracın ve yaptıkların hayırlı olsun...bu modifiye süreci uzun ve meşakkatli olsada her yaptırdığın şeyin ardından aracına baktığındaki gurur ve göz zevki hiç birşeye değişilmez...allah kaza bela vermesin

hayırlı uğurlu olsun, yay=konfor kaybı olayı oldu desene:)

aynen abi.. :)

aracın ve yaptıkların hayırlı olsun...bu modifiye süreci uzun ve meşakkatli olsada her yaptırdığın şeyin ardından aracına baktığındaki gurur ve göz zevki hiç birşeye değişilmez...allah kaza bela vermesin

amin cümlemize! senin araban da hayırlı uğurlu olsun. en beğendiğim renk, en beğendiğim paket. kazasız belasız bin inşallah :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Perşembe günü 1 aydan fazladır beklediğim Seat Sport 3,5'luk yaylar Kayadibi'ne ulaştı. Montajını yaptırdım. Fiyatı biraz değil baya uçuk. Siparişi verdikten sonra üzerine yaklaşık 80 liralık zam yedi.. Teşekkürler Doğuş Oto. Garantiyle alakalı sıkıntı yaşamamak adına böyle bir değişikliğe gittim. Gerekliliği tartışılır ama çok basık araç sevmediğim için böylesi bana daha iyi oldu. Yol tutuşu ise çıkarttığım yaylarla kesinlikle daha iyiydi.

wov1.jpg

gwxi.jpg

eibo.jpg

1tah.jpg

4ua9.jpg

5lgk.jpg

z31d.jpg

Projede birazcık değşikliğe gidiyorum. Eğer bütçe müsaade ederse enfes bir şey ortaya çıkacağından şüphem yok. :) Yapılacaklar ise şimdilik bende kalsın :)

Neden bu kadar fazla bekledin ki çagrı piyasada yokmuydu bu yaylardan..

Yeni projeyi merakla bekliyoruz. Bu arada DSG vites kulakçıklı FR direksiyon simidini nasıl temin edebiliriz ve maliyeti ne kadar olur? Yardımcı olursan sevinirim.

Neden bu kadar fazla bekledin ki çagrı piyasada yokmuydu bu yaylardan..

Eibach ile aynı üretim abi ama piyasada orijinal Seat Sport bulunmuyor. Bakım zamanı siparişini vermiştim, ancak geldi yurt dışından..

Yeni projeyi merakla bekliyoruz. Bu arada DSG vites kulakçıklı FR direksiyon simidini nasıl temin edebiliriz ve maliyeti ne kadar olur? Yardımcı olursan sevinirim.

Ben bu direksiyonu tesadüfen sahibinden'de gezerken buldum. Altea XL'si olan bir arkadaştan aldım. Kendisi de Almanya'dan getirtmiş. Yalan olmasın 1000 küsür lira para vermiş. Küsüratını hatırlayamıyorum. Ama yurtdışından da getirtmek isteseniz buradan da almak isteseniz 1500 TL gibi rakamlar isteyecekler.

Piyasada bu direksiyonu bulmanız çok çok zor. Benim bildiğim kadarıyla 1.6 TDI DSG'de Türkiye'de bu direksiyondan başka kimsede yok. Sıfır alırken değiştirmek istemiştim ancak üzerinden çıkan direksiyonu stoklara sokamayacaklarını söyledikleri için alamamıştım.

Ancak kazalı 2.0 TDI DSG FR denk getirip üzerinden alınabilir. Ama Türkiye'de zaten çok pahalı satıldığı için denk gelme ihtimali yine çok çok zor..

Sana sorularim var! Cabuk cevap ver :D
1. FR direksiyonu nerden buldun?
2. Yaylar duruyor mu?
3. Sabahin köründe gelirsem, beni karsilicakmisin? :D

Geri
Üst Alt