Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Welcome Mode Yapılabilir mi?

şener652 kardeş hayırlı olsun mutlaka güzel olmuştur.tam yerine oturuyor mu nasıl duruyor açık kapalı birkaç foto yüklesene sana zahmet.birde bu wellcome modu sadece ender elektronik mi yapıyor.ankarada falan yapan biryer yok mudur bu yüklemeyi?ibrelerin o dibe vurması müthiş bir olay.

yarın bikaç foto eklerim üye otomobilleri bölümündeki başlığıma.. çalıştırırken güzel bi gösteri sunuyor ama rcd510'a bakmaktan orayı bazen görmüyorum bile.. Seat Sound System 3.0 yazısı çok tatlı duruyor :) Vag-com cihazına bağlayarak yapılıyor. Vag-com'un programı + usb ve port girişi yeterli :D alarm sesinide denedi kapıları kilitleyince beep sesi gelmesini ama olmadı o :) sinyal kola dokununca 3 kere yanıp sönüodu onu 4 yaptırdım... Serviste yapılabilecek birşey diye düşünüyorum ama tam bilmiyorum.. Ender Elektronik daha önce adını çok duyduğum ve güvenilir biyer.. ama size uzak maalesef :(

ewet cok guzel simdi kalk bahcelievlerden taa oraya yapicaz :)

yco noldu gidebildin mi ender elektroniğe?

simdi ender elektronikten geldim.. 1.4 tsi'ima welcome mode yapildi, donus sinyal 4e cikarildi, selektor yaparken sislerle beraber donusumlu yanmasi yapildi, metin bey'e tesekkurler :)

simdi ender elektronikten geldim.. 1.4 tsi'ima welcome mode yapildi, donus sinyal 4e cikarildi, selektor yaparken sislerle beraber donusumlu yanmasi yapildi, metin bey'e tesekkurler :)

sislerle beraber dönüşümlü yanması nasıl oluyor onu anlayamadım ve bu işlemler için ne kadar ödediniz

onu ben istemedim dönünüşümlü yanması dediği.. uzunlar yanınca sisler sönüo.. selektör yapınca hoş bi görüntü oluyo ama ben istemedim sisler açık gezmiyorum zaten.. :) selektör yapınca sis sönüo uzun yanıo uzun sönüo sis yanıo

onu ben istemedim dönünüşümlü yanması dediği.. uzunlar yanınca sisler sönüo.. selektör yapınca hoş bi görüntü oluyo ama ben istemedim sisler açık gezmiyorum zaten.. :) selektör yapınca sis sönüo uzun yanıo uzun sönüo sis yanıo

şimdi anladım murat sağol

Geri
Üst Alt