Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Welcome Mode Yapılabilir mi?

medicana hospitalin ordayim ben sen neresindesin ?

:D :D benm eski evim orda yaylada bellona var ya.. yayla cami filan oralarda oturuyordum ama hala oralarda gezinirim... bahçeşehir sarmıyo beni kaçıyorum oraya hep :) incirli dikilitaşta filan görebilirsin aracı :) yada medicalparkın orda kadirhas'ın orda filn :D

Bugün Doğuş'a gidip Welcome Mode'yi sordum. " Bizde VAS var. VAS ile böyle bir şey yapamıyoruz. Vagcom ile yapmanız gerekiyor. Biz de Vagcom'u önermiyoruz. " dediler.

makyajsız kasaya yaptıran yok mu hala?

Bugün Doğuş'a gidip Welcome Mode'yi sordum. " Bizde VAS var. VAS ile böyle bir şey yapamıyoruz. Vagcom ile yapmanız gerekiyor. Biz de Vagcom'u önermiyoruz. " dediler.

Vagcom'u niye önermiyorlarmış.. sonuçta aynı porta takılan kablo ile pc ile yapılan işlem anlamadım yani ne alakaysa :) aradaki farkı sorsaydınız keşke

Vagcom'u niye önermiyorlarmış.. sonuçta aynı porta takılan kablo ile pc ile yapılan işlem anlamadım yani ne alakaysa :) aradaki farkı sorsaydınız keşke

Vagcom, VAS'dan daha güvenli olsa bile (farz-ı misal) kendi yapmadıkları bir şeyi bir servis olarak tabi ki önermezler =)

hala zaman bulup gidemedim o söylenilen yere.. :S

Bu Ender Elektronik de baska seylerde yaptırabilirmiyiz.Mesela kumanda ile arabayı actıgımız zaman farların yanması gibi.Bu arada silecek suyu uyarısını sonradan nasıl eklenir bilen varmı.

Bu Ender Elektronik de baska seylerde yaptırabilirmiyiz.Mesela kumanda ile arabayı actıgımız zaman farların yanması gibi.Bu arada silecek suyu uyarısını sonradan nasıl eklenir bilen varmı.

Benim farları zaten kumandadan açınca otomatik yakıyor. Silecek suyu uyarısının sonradan eklenebileceğini sanmıyorum.
Ender Elektronik daha çok araçlara multimedia sistemleri ile ilgili biryer. (araç ses sistemi, navigasyon, bluetooth vb.) Fakat elinde vagcom olduğu için elinden geleni yapıyor Metin. genede bir sormakta fayda var. :)

Geri
Üst Alt