Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima Soğutmuyor neden olabilir ?

O zaman hiç bitmemesi lazım ama klima çok kullanılmamışsa belki gazı o yüzden özelliğini yitirmiş olabilir bilemedim şimdi.

O km lerde klima gazının bitme şansı kesinlikle yok, siz klimayı açtığınızda soğutmaya çalışma var mı? Hani çok soğuk değilde ılık gibi mi yoksa hiç mi çabalamıyor?
Eğer çabalamıyorsa klimanın bir dili var o düşmüş olabilir, soğuk kısımda kaldıysa sürekli soğutur sıcak kısımda kaldıysa sürekli ısıtır.

Son düzenleme:
O km lerde klima gazının bitme şansı kesinlikle yok, siz klimayı açtığınızda soğutmaya çalışma var mı? Hani çok soğuk değilde ılık gibi mi yoksa hiç mi çabalamıyor?
Eğer çabalamıyorsa klimanın bir dili var o düşmüş olabilir, soğuk kısımda kaldıysa sürekli soğutur sıcak kısımda kaldıysa sürekli ısıtır.
Biraz soğutmaya çalışıyor ama en düşük ayarda olmasına rağmen hissetmiyo hava cok sıcak olduğunda o bile olmuyor akşamları ise serinlik veriyor ama dediğim gibi en düsük ayarda insanın üşümesi gerekiyor bu sadece hafif serinlik veriyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bugün erya otomotivde baktırdım gazı bitmis dediler gazı doldurup bakalım kacak varsa ona göre islem uygularız dediler ancak sadece gaz icin 120 tl fiyat istediler ben de fiyatı fazla bulduğum icin yaptırmadım sorun simdilik gaz gibi görünüyor bilginize herkese yardımları icin teşekkür ederim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Gazi sanayilerdeki elektrikciler 80 liraya doldurur. Fix fiyat diyebilirim. 15 dakikada hallolur. 120 lira vermeye degmez. Onceki aracimda doldurtmustum icerisi buz kesti sonra kendime kizdim neden daha once doldurmadim diye.

Geri
Üst Alt