Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Klima Soğutmuyor neden olabilir ?

Klimayı actiginda fan devreye giriyormu ve kilimanin tupu adimi bilmiyorum ne dir. Klima calisiyorsa gazi tamsa onun buz gibi olmasi lazim eger fan acmiyorsa sigorta si gitmistir yeni basima geldiği için biliyorum

bu kesin gazdan klimanın gazını yağını ilave edin en iyi markayı kullanarak o zaman görün buzdolabından daha soğuk olur

Yakınlarda polen filtresi değiştirdiniz mi? Eğer polen filtresini oturtamayıp sıkıştırmışlarsa hava akışını kesiyor içeriyi soğutmuyor havalandırma ızgaralarından da zayıf hava geliyor. Daha önce bu olay eski aracımda başıma gelmişti filtre içinde yumak olmuştu çıkarıp yenisini taktık sorun çözüldü.

Siz yine gazı da kontrol ettirin ama eğer kaçak yoksa 30 binde gaz özelliğini yitirmez veya bitmez diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt