Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaza NK 479

tutanaga ne yazdiniz, karsi taraf sucunu kabul etmedi mi tutanakta

Ya akşam kabul ediyordu bu sabah dan dun konuştu. Ben de sinirli biriyimdir bankada çalışıyordu abi. Ortalığı ayağa kaldırmayayım dedim. Yaz abi sen yaz ne yazarsan yaz dedim ben kendim yazdım sinyalimi görmemiş düz gidecekmiş vs. Ama eminim suçu bana veririler bir işimiz doğru gitmez ki :) Hayırlısı demekten başka çarem yok. Bu arada bir arkadaşım kapı dalga manyağı olur sakın boyatma git serviste kapı değişsin filan dedi ama sizce ne yapsam daha mantıklı olur? Kapı değişmek hiç aklımda yoktu ama dalga kalır mı acaba? İşçilikleri çok iyi ama sonuçta hata payı illaki vardır her işte.

Kaskon falan delinmez abi sağlam firma ise boya hakların vs bakarsın kaskona yaptır derim ama o kapı malesef tamir görücek eğer boya patlamamış olsa idi vakumlatırdın ama keskin kısmı yine tam anlamı ile olmazdı.
Geçmiş olsun

Beni de Tramer %100 suçlu bulmuştu ki çok alakasız bir şekilde.Tutanağa ne yazarsan yaz adamlar normal kurallara bakıyor senin ne dedigin önemli değil.İstisna durumları hiç göz önünde bile bulundurmuyorlar.Geçmiş olsun...

çok geçmiş olsun.. allah daha beterinden korusun....kusur oranları açıklansın ona göre karar verirsin... ama bence hasar kaskoyu bozduracak derecede değil... oranlar açıklanınca bizimlede paylaşmayı unutma

Çok geçmiş olsun...Suçlu sen isen,karşı tarafın hasarını kaskonla değilde,trafik sigortan ile karşıla..Kendi hasarınıda bi şekilde cepten öde derim,,Bu kadarcık şey için kaskonu bozma..Zaten doğuş otoya gidersen kesin kapı değişimi dicek...Bu yüzden sanayide filan az paraya kurtarırsın...Eğer suç karşıdaysa o her halükarda karşılayacak zaten...

yağlı çekiçle boyasız macunsuz yaptır derim.. geçmiş olsun

çok geçmiş olsun allah beterinden korusun.

Geri
Üst Alt