Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamın Beyaz duman atma sebebi (sorun çözüldü) pg:9

Benim kafam iyice karıştı :confused: şimdi ne yapacağım ben,yada bişey yapmam gerekiyor mu?
Bu şekilde kullanmaya devam edeyim mi?
kafanızın karışacağı bir durum yok arabalarda insan sağlığına benzer grip olacaksak aksırıp tıksırırız bu gecici bir seyde olabalir bunun için bir doktora görünseniz iyi olur :)

Erya'ya gittim yağ seviyesi yine 2 lt fazla çıktı :confused: fazlalığı aldılar...
2 ihtimal var ya dün serviste fazla yağı almadılar.Yada yağa benzin karışıyormuş...2 gün sonra yine yağına bakıcaz.Eğer yine artıyorsa başka sorun var dediler..

Erya'ya gittim yağ seviyesi yine 2 lt fazla çıktı :confused: fazlalığı aldılar...
2 ihtimal var ya dün serviste fazla yağı almadılar.Yada yağa benzin karışıyormuş...2 gün sonra yine yağına bakıcaz.Eğer yine artıyorsa başka sorun var dediler..

olasılıkları saymısdım yağa benzin karısımı vardı. araç kaç model kaç bin km de ?

allah allah böylesinide ilk kez görüyorum geçmişş olsun 2günde bir 2 lt yağmı artar yada 2 günde yapılan km belli bu kadar benzinmi karışır yağında yağ özelliği pek kalmamşıtır bence sonuçta arabada 5 lt yağ olsa 4 lt de fazlalık alındı neredeyse 1 e 1 yağ benzin karışımı var arabanın içinde şu an

bu konuda teknik bilgileri fazla arkadaşlar mutlaka vardır ama motordaki yağ yağlıktan çıkmış olabilir yağ kalitesi ne durumda acaba..

araba 4500 km de şu anda dünden bugüne en fazla 20 km yol yapmışımdır

conta arızalı sanırım. üzücü ama olağan şeyler bizde nissan premier almısdık sıfır galeriden çıkıp 2 ci kmsinde komple göstergeler çalışmaz hale gelmisdi ilk kavşakdan geri dönüp aracı iade edip çıkmışdık

allah allah böylesinide ilk kez görüyorum geçmişş olsun 2günde bir 2 lt yağmı artar yada 2 günde yapılan km belli bu kadar benzinmi karışır yağında yağ özelliği pek kalmamşıtır bence sonuçta arabada 5 lt yağ olsa 4 lt de fazlalık alındı neredeyse 1 e 1 yağ benzin karışımı var arabanın içinde şu an

araçta bir sıkıntı var gibiydi yanlış hatırlamıyorsam yakıt tüketiminde de sıkıntı yaşıyordunuz dediğiniz gibi ise tek olasılık yağa yakıt karışımı geçmiş olsun

Geri
Üst Alt