Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamın Beyaz duman atma sebebi (sorun çözüldü) pg:9

bi kere dumana sarmış daha 4binde yapar 5binde:) geçecek geçecek:D

bu arada yakıt durumunda bayagı enteresan ınanılmaz dustu :D artık bılmıyorum bı cuma scw ye mangal yakarsın :D

arkadaşlar conta yakması için önce aracın hararetinin yükselmesi lazım ve daha sonra yağ çubuğunu çektiğimizde de yine yağın beyazlaşması lazım.bu başka bi problem gibi geldi bana
yağa su karısınca beyazlaşır ama conta yanmasında illaha yağa su karısacak diye bir sey yokdur su silindirin içine akabilir bu durumda araç eksozdan baya bir su atar ve beyaz duman. su bittiği için araç hararet yapar. yada yağ silindire girer bu durumda araç siyah duman atar. bu şekilde araç baya yol alabilir. yağda artma yağa benzin karısmasından olusur renkde beyazlaşma olmamasının sebebi aynı cins olduklarından karısım ısıyla sadece yağı inceltir

Benim kafam iyice karıştı :confused: şimdi ne yapacağım ben,yada bişey yapmam gerekiyor mu?
Bu şekilde kullanmaya devam edeyim mi?

Geri
Üst Alt