Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Park Sensörü

Arkadaşlar bugün o alt siyah kısma park sensörü ve geri görüş kamerası taktırdım aracıma. 250 tl ücret ödedim ve çok hoşuma gitti. Bir süre kullandıktan sonra yeniden yorum yazarım
Güzel günlerde kullan
Foto da ekle bizim için

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. Ben park sensörünü yetkili serviste taktırdım ve maalesef 520 tl para ödedim. 250 ödeyen arkadaş nerede yaptırdı acaba ve kamera buna nasıl dahil oldu ? ben ciddi kazık yemişim gibi duruyor.

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım. Ben park sensörünü yetkili serviste taktırdım ve maalesef 520 tl para ödedim. 250 ödeyen arkadaş nerede yaptırdı acaba ve kamera buna nasıl dahil oldu ? ben ciddi kazık yemişim gibi duruyor.
Sensörleri normal öten sensör taktılar sanırım. Ana ekranda göstermiyor optik okuyuculu değil yani. Oğtik olanlara 900 diyolar bende sordum. Taktırmadım. Uygun zamanda ben optiği dışarıdan uuguna bulursam taktırıcam.

Kendinizi önce Tanisma konusunda tanıtırsanız iyi olur.

Arkadaşlar bugün o alt siyah kısma park sensörü ve geri görüş kamerası taktırdım aracıma. 250 tl ücret ödedim ve çok hoşuma gitti. Bir süre kullandıktan sonra yeniden yorum yazarım
hayırlısı olsun zaten ıbızalarda o sıyah alanda orjınal yerleri

Herkese Merhaba. Ben Halil PULAT 2016 model Seat İbiza 1.4 TDI Style marka araç aldım ve aranıza katıldım. Ankara da yaşıyorum. Öğretmenim.

Arkadaşlar merhabalar aracıma park sensörü taktırmak istiyorum. Aracımın rengi kırmızı. Orjinal renk ile uyuşmadığı için tampon üzerine park sensörü taktıranları gördüm ve çok kötü duruyor. Fotoğrafta atmış olduğum kısma taktırmak istediğimde usta seni yanıltır dedi. Kullanan var mı acaba bilgi verebilir misiniz?Ekli dosyayı görüntüle 14235

Ben tam da o dediğin yere aracı alırken taktırdım. Ses çıkaranlardan. Gayet iyi ve güzel. Yanıltmıyor da. Erya dan almıştım hediye ettiler. Gayet memnunum.

Geri
Üst Alt