Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Park Sensörü

oguzdgn1963

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar aracıma park sensörü taktırmak istiyorum. Aracımın rengi kırmızı. Orjinal renk ile uyuşmadığı için tampon üzerine park sensörü taktıranları gördüm ve çok kötü duruyor. Fotoğrafta atmış olduğum kısma taktırmak istediğimde usta seni yanıltır dedi. Kullanan var mı acaba bilgi verebilir misiniz?arka.jpg

Bildiğim kadarıyla sensörlerin yere belirli bir mesafede olması lazım aksi taktirde ustanın da dediği gibi aslında arabanın sürtmeyeceği kaldırım,taş vb şeyler de sinyal verir bu yüzden park sensörünü tam verimli kullanamazsın.

serviste kırmızı renk sensör yada internette bulabilirsin yanlış hatırlamıyorsam hepsi burada da vardı

Arkadaşlar merhabalar aracıma park sensörü taktırmak istiyorum. Aracımın rengi kırmızı. Orjinal renk ile uyuşmadığı için tampon üzerine park sensörü taktıranları gördüm ve çok kötü duruyor. Fotoğrafta atmış olduğum kısma taktırmak istediğimde usta seni yanıltır dedi. Kullanan var mı acaba bilgi verebilir misiniz?Ekli dosyayı görüntüle 14235
benim bildiğim zaten o siyah kısımın iç tarafında park sensörü yeri var...Orjinal yeri diye biliyorum ben ama yanlışta biliyor olabilirm,cünkü abiminkileri servis oraya taktı...

Arkadaşlar merhabalar aracıma park sensörü taktırmak istiyorum. Aracımın rengi kırmızı. Orjinal renk ile uyuşmadığı için tampon üzerine park sensörü taktıranları gördüm ve çok kötü duruyor. Fotoğrafta atmış olduğum kısma taktırmak istediğimde usta seni yanıltır dedi. Kullanan var mı acaba bilgi verebilir misiniz?Ekli dosyayı görüntüle 14235

Orjinal sensörler orda oluyor zaten tamponu sökerseniz arkasında hazır işaretleri görebilirsiniz

Trakya'dan gönderildi..

arkadaşlar peki park sensörünü bu aracın orjinal multimedya teyibine entegre olabiliyormu? Harici gösterge monitörü falan olmadan? Orjinalmiş gibi.

Ben serviste taktırdım alt tarafa.zaten ibizalarda orjinali oraya.tampon çok sırıtıyor.iyi yanları da var kötü yanları da.yüksek araca yanaşırsanız ötmeyebiliyor.iyi yanları kaldırımdaki mantarlar demirler vb şeyleri hemen görerek ötüyor.bazen gerekli gereksiz ötüyor o benim canımı sıkıyor bazen.başka bi problemi yok :)

Arkadaşlar bugün o alt siyah kısma park sensörü ve geri görüş kamerası taktırdım aracıma. 250 tl ücret ödedim ve çok hoşuma gitti. Bir süre kullandıktan sonra yeniden yorum yazarım

Geri
Üst Alt