Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza kolçak

@murateren abi sağolsun getirdi bugün kolçağı eve gelir gelmez hemen takım acayip rahat oldu artık vitesin oralardaki ıvır zıvırları toparladım tam oturdu zaten ve büyük rahatlıkmış geç bile kalmışım. Emeği geçenlere çok teşekkürler başta murat abiye tabi :) foto ekliycem

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@murateren abi sağolsun getirdi bugün kolçağı eve gelir gelmez hemen takım acayip rahat oldu artık vitesin oralardaki ıvır zıvırları toparladım tam oturdu zaten ve büyük rahatlıkmış geç bile kalmışım. Emeği geçenlere çok teşekkürler başta murat abiye tabi :) foto ekliycem

Arkadaşım resimlerini detaylı çekebilirsen çok memnun olurum bende murat abiyle temas kurcam beğenirsem hemen hemde..Ne kadara mal oldu bu kolçak ?

Arkadaşım resimlerini detaylı çekebilirsen çok memnun olurum bende murat abiyle temas kurcam beğenirsem hemen hemde..Ne kadara mal oldu bu kolçak ?
180 TL ye aldım. Aslında detaylı foto hem yukarılarda var önceki mesajlarda hem de benim diğer telefonda var birazdan yükleyeyim.

Geri
Üst Alt