Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza kolçak

ibazaturkey

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Seat ibiza için kolçak almayı düşünüyorum.nerden almamı tavsiye edersiniz.veya taktırnan varmıdır düşüncelerinizi alabilirmiyim. Teşekkürler

yan sanayi alırsan sabit durur habire :) orjınal alırsan açılı ileri geri oynatmalı kolun zevkine göre dayama gercekleştirirsiniz :) orjınall fiyatı biraz kabarık 350 civarı ....onun bi altı orjınal armster kolcak var o da kaliteli 250 civarı..çeşit cok karar senin

Abi orijinali en son 650 idi. 350 ye varsa bildiğiniz bir yer havada kapıcam :)
dur bakayım :)
[doublepost=1451911282,1451905710][/doublepost]gecen sene aklımda kalan fiyatmış birinden duymuştum...baktım etkadan aksesuar kısmında evet 600 küsür lira doğru :) kolçakın orjınalı var bende kullanıyorum bu da düşünelebilir @eryayli @ibazaturkey
Armster Seat Ibiza 08> Orjinal Kol Dayama Kolçak Siyah - 9903 057 - n11.com
[doublepost=1451911426][/doublepost]259 liraya almıştım yukarı açı ayarlı+ileri geri oynatmalı cordobaya özel....

IMG_20140921_102934.jpg

Merhaba Arkadaşlar,

Seat ibiza için kolçak almayı düşünüyorum.nerden almamı tavsiye edersiniz.veya taktırnan varmıdır düşüncelerinizi alabilirmiyim. Teşekkürler

Zamanında şöyle bir konu açmıştım : Seat ibiza 6j için kolçak | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum
İsterseniz konuya bir göz atın.
Kullandığım kolçağı size tavsiye edebilirim.
En azında orjinal olmayan bir ürün için aracınızı delme biçme yapmazsınız...

Zamanında şöyle bir konu açmıştım : Seat ibiza 6j için kolçak | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum
İsterseniz konuya bir göz atın.
Kullandığım kolçağı size tavsiye edebilirim.
En azında orjinal olmayan bir ürün için aracınızı delme biçme yapmazsınız...
Bu ürün uzunca bir süre piyasada yok malesef :(
[doublepost=1451917135,1451917051][/doublepost]
dur bakayım :)
[doublepost=1451911282,1451905710][/doublepost]gecen sene aklımda kalan fiyatmış birinden duymuştum...baktım etkadan aksesuar kısmında evet 600 küsür lira doğru :) kolçakın orjınalı var bende kullanıyorum bu da düşünelebilir @eryayli @ibazaturkey
Armster Seat Ibiza 08> Orjinal Kol Dayama Kolçak Siyah - 9903 057 - n11.com
[doublepost=1451911426][/doublepost]259 liraya almıştım yukarı açı ayarlı+ileri geri oynatmalı cordobaya özel....

Ekli dosyayı görüntüle 10458
Bu orijinal değil dimi? Delme yerleri dışarıdan görünüyor mu? Kullandığın için soruyorum :)

4 tane delik deliniyor orjınal cuukk!!! diye oturuyor birebir merkez konsola... ibizaların farklı diye düşünüyorum..kolçak orjınal armstrerin distibiritorune sormak lazım. yada alışveriş sitelerinde bakmak lazım...orjınal kolcak 250 liradan aşa değildir piyasada cok ceşitli kol dayamalar var ... delikler arka koltukta bardaklığın altında kalıyor gözükmüyor hiç bir şekilde...valla ben memnunum üstündeki deriside kaliteli dikişleri falan @eryayli

Geri
Üst Alt