Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza kolçak

abi istediğin zaman buyur gel maksat muhabbet kolçak bahane :) ben pazartesiden cumaya hafta içi her gün PTT'deyim. numaram 538 228 64 64 gerekirse. ama zahmet olacaksa karşı ödemeli kargoyla da gönderebilirsin çayı yolun düştüğünde de içebiliriz :)
ptt demi dedin :D aga ptt den barkod versem gönderi sorgulayabilirmisin yurtdışındayım avukata önemli evrak yolladım nerdese 20 gun oldu .halbukı en hızlı postaydı sözde.
[doublepost=1453466233,1453466169][/doublepost]9-1-2016 da tiranda yurtdışına sevk edildi diye takılı kalmış ...bugun bakıyorum hala aynı :(

ptt demi dedin :D aga ptt den barkod versem gönderi sorgulayabilirmisin yurtdışındayım avukata önemli evrak yolladım nerdese 20 gun oldu .halbukı en hızlı postaydı sözde.
[doublepost=1453466233,1453466169][/doublepost]9-1-2016 da tiranda yurtdışına sevk edildi diye takılı kalmış ...bugun bakıyorum hala aynı :(
ben başmüdürlükte satınalmaya bakıyorum ama baktırırız arkadaşlara barkodu gönder abi sen

abi istediğin zaman buyur gel maksat muhabbet kolçak bahane :) ben pazartesiden cumaya hafta içi her gün PTT'deyim. numaram 538 228 64 64 gerekirse. ama zahmet olacaksa karşı ödemeli kargoyla da gönderebilirsin çayı yolun düştüğünde de içebiliriz :)
Ilk müsaitligimde sendeyim insallah buraya da atariz resmimizi.dedigin gibi kocak bahane

Burda Bitmez..

Geri
Üst Alt