Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erya Mangal 05 Mart Cumartesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Organizasyonda emegi gecen herkeze tesekkur ederim valla kiskandirmak icin olmasin ama su anda elimde bir fener odami aydinlattim;) yeni kasigimla yemek yiyorum he bide tirbisonla sarabimi aciyorum;)seat kalemimlede mektup yaziyorum:) birazdanda seat bardagimla kahve iccem:D

hhahha peki şemun yeni fikirler de geldi mi aklına :):)

Organizasyon için Erya çalışanları ve Cezmi abiye çok teşekkür ederim çok güzel bir gündü...Ayrıca yüz yüze tanışınca daha da memnun oldum Zafer abicim.Müsait olduğunda güzel sohbetine eşlik etmek isterim

Organizasyon için Erya çalışanları ve Cezmi abiye çok teşekkür ederim çok güzel bir gündü...Ayrıca yüz yüze tanışınca daha da memnun oldum Zafer abicim.Müsait olduğunda güzel sohbetine eşlik etmek isterim

Şemun a ilham yürürken geliyo :D

Orginazosyonu düzenleyen herkeze teşekürler.trafik olduğu ıcın gec gelebıldım ama güseldi,adresımı nereye bırakıyım hedıye almadım da :) gönderirsiniz diye:D

sizler gibi aslanlarla tanışmaktan şeref duydum hepiniz çok naziksiniz ve emsalsiz pırlantalar gibisiniz inşallah güleryüzünü görmek güzel sohbetler etmekten büyük mutluluk duyarım ne zaman isterseniz

Zafer abicim biz tanıştık dimi patlıcan moru rengi leon un sahibiydin dimi abi

erhanım nasıl unuturum senin gibi ışıldayan bir aslanı herşey hep istediğin gibi olsun inşallah

eyw abi çok sağolasın abi bn seni galiba 2009 sonu yada 2010 da eryada enişteme leon 1.4 tsi almıştık onu ekspertiz yaptırıoduk sen eryaya giriş yapmıştın orda görmüştüm demek tanışmak bugüne kısmetmiş tekrar tanıştığıma çk memnun oldum abi :D

çok güzel bir gündü çok eğlendim hep böyle olun birbirinize saygıyla yaklaşın sevgi sonra gelir zaten , hep destek olun birbirinize kırmayın kimseyi, görmeyin örtün, duymayın sağır olun bakın dostluklar nasıl kendiliğinden kaya gibi sağlam oluyor iyiliğe güzelliğe değerlere sahip çıkın ben hepinizle gurur duydum sizinle aynı ortamda olmaktan ayrıca şeref duydum hepinizin herşey gönlünce olsun iyiki varsınız iyiki sizin gibi güzellikleri tanımışım :eek:key: :eek:key: :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt