Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erya Mangal 05 Mart Cumartesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelmeyi istiyordum ama önemli görüşmelerim uzadığı için iştirak edemedim maalesef,artık bir dahaki sefere diyelim.

Misafirlerim olduğu için az kalabildim maalesef.Bu arada kol dayaması da takıldı..Yalnız yeni farkettim hediyelerden alamadım.Artık Seher Hanım gerekeni yapar diye düşünüyorum....:D:D:D

trafik yüzünden çok geç katılabildim.. ama sayın yöneticimiz cezmi abiyle tanıştım. :) diğer arkadaşlarlada tanışmayı çok istiyodum ama dediğim gibi trafik felaket tıkanıktı yetişemedim.. artık bidahaki sefere daha çok arkadaşla tanışabilmek dileğiyle...

oh oh maşeALLAH löp löp gitti pirzolalar afiyetler olsun hepinize..özlüyorum istanbulu ve ordaki dostalarımı

Muhteşem bir hava ve olağanüstü bir ortamdi.SCW yönetimi,Cezmi abi ve Erya'nin sürekli pozitif enerji veren personellerine teşekkür ederim..Ayrıca Zafer abi gibi müstesna bir insanla tanışmanın kivancida bana ait:)
İsmini bilmediğim diğer katkısı olan herkesede teşekkür ederim.

Erkan abim buralara kadar gelmiş , ben gidememişim oldumu şimdi bu :) ,

Bir dahaki organizasyonda inş.

Erkan abim buralara kadar gelmiş , ben gidememişim oldumu şimdi bu :) ,

Bir dahaki organizasyonda inş.
Sorma abicim ya:(Seni gelirsin diye düşünmüştüm..yoksa arardim gitmeden önce,gözlerim aradı seni.gelebilseydin keske Doukancim.bidahakine kurtuluşun yok:eek:key:

doktorum randevumu 13:30 a erteleyince gelemedim mangallık peynirlerde elimde patladı ne olacak bu kadar peynir şimdi hade buyrun !!

cok guzeldı sagolun ERYA ve yonetıme tesekkur ederım ....

ozellıkle zafer abı agız kokumu cektıgın ıcın ayrı bır tesekkur ederım sana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt