Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

calıfornıa scents

selcuk abı vallaha gormedım abı kusuruma bkma 3 gundur calıstıgım makınayın agır bakımını yapıyoruz ondan belkı gormemısımdır kusuruma bakma abı

sıkıntı değil kardeşim merak ettim benim gönderilerden haberin var dimi ?

abı fırat dun kargoya verdı bugun gelmedıyce yarın buyuk ıhtımal elınde abı ıstersen surat kargoyu arayıp adına gelen korgo bılgısını alabılırsın fırat takıp kodlarını alamamıs abı

abı fırat dun kargoya verdı bugun gelmedıyce yarın buyuk ıhtımal elınde abı ıstersen surat kargoyu arayıp adına gelen korgo bılgısını alabılırsın fırat takıp kodlarını alamamıs abı

Tamam Kardeşim Ararım ben sağol :eek:key:

Sürat Kargo 1 günde teslim ediyor, bugün ulaşmış olması lazım. Kargo işlemi yaklaşık 1 saat sürünce, epeyce kalabalıkta olunca takip kodlarını bekleyemedim :D

Bu şekilde bu adrese kargoladım :) Bugün bütün kargolar gönderildi. Yarın büyük ihtimalle verilen adreslere ulaşmış olacaktır..

Sağol Fırat teşekkür ederim elime geçti fakat Ayna Stickerlarının hepsi Kırmızı çıktı Burakla görüştüm gökhan Abiye Siyahla beyazda geönderecek :eek:key:

Sağol Fırat teşekkür ederim elime geçti fakat Ayna Stickerlarının hepsi Kırmızı çıktı Burakla görüştüm gökhan Abiye Siyahla beyazda geönderecek :eek:key:

Evet, Burak söyledi; kağıda kırmızı ve siyah yazmışım, kargoları arabanın içinde ayarladım. Biraz fazla olunca karıştırmışım, benim hatam:) Burak söyledi bana siyahla beyazı ayırdım ;)

Geri
Üst Alt