Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

calıfornıa scents

Dostum sali carsamba gbi bklersen bazi cestler eklnck sana ozelden msaj atcm
T

Dostum isredgn koku tm olark nedr bi yazarsan ona gre olup olmdgni soylyblirim
Dostum afrodizyak kokusu google afrodizyak parfümü yazarsan çıkar ama olucağını sanmıyorum varsa bana ve [MENTION=20]digiersoy[/MENTION] başkan ayırırmısın..?

Dostum sali carsamba gbi bklersen bazi cestler eklnck sana ozelden msaj atcm
T

Dostum isredgn koku tm olark nedr bi yazarsan ona gre olup olmdgni soylyblirim
Dostum afrodizyak kokusu google afrodizyak parfümü yazarsan çıkar ama olucağını sanmıyorum varsa bana ve [MENTION=20]digiersoy[/MENTION] başkan ayırırmısın..?

Dostum afrodizyak kokusu google afrodizyak parfümü yazarsan çıkar ama olucağını sanmıyorum varsa bana ve @digiersoy başkan ayırırmısın..?

malesef calıfornıada ole bır koku bılmıyorum sız bılıyorsanız bana gnderın lınkını bakayım doneyım sıze :)

Burak @atay78 Ben Hesabına geçtim ücreti..

1Adet Mango
1Adet New Car

2 Adet Ayna Sticker (Kırmızı Ve Siyah) İstiyorum kardeşim

Eğer bu gün (salı-çarşamba) ve Yarın kargolayabilirsen Balıkesir Adresime

Daha Sonra kargolarsan istanbul Adresime gönderiver kardeşim..

Balıkesir Adres: Sütlüce Mah. Ali çetinkaya Cad. No:14 D:2 Akdeniz Apt merkez/BALIKESİR

İstanbul Adres: Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo veya Sürat Kargo Altınşehir Şubesi Başakşehir/İSTANBUL (şubeden kendim alıcam)

Burak @atay78 Ben Hesabına geçtim ücreti..

1Adet Mango
1Adet New Car

2 Adet Ayna Sticker (Kırmızı Ve Siyah) İstiyorum kardeşim

Balıkesir Adres: Sütlüce Mah. Ali çetinkaya Cad. No:14 D:2 Akdeniz Apt merkez/BALIKESİR

Bu şekilde bu adrese kargoladım :) Bugün bütün kargolar gönderildi. Yarın büyük ihtimalle verilen adreslere ulaşmış olacaktır..

Geri
Üst Alt