Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi yazılım

Şu dv yi kontrol etsin arabasında yazılım olanlar iş tatlıya bağlansın.Zor değil elinize tornavida alıp açıcaksınız:)
ben söktüm ama dv nin içi açılıp bakılacak bişey değil pistonlu tip,yırtılacak bişey yok elinle oynuyorsun şak şuk aşşağı yukarı oynuyor.

yani ben hiç kapalı tcs/esp kapalı denemedim ama o kesilmeyi hissettiğim anda göstergelerde bunların ışığının yandığını görmedim göstergede onların ışığı yanmadan otomatik etki yapması mümkünmü?sizde de arada oluyormu bu turbodayken hafif güçten düşmesi?
herhangi bir ses duymadım ama ikinci viteste mesela gaza yüklendiğim anda 2000 devirden sonra devir yükselirken anlık sanki ayağımı hafif çekmişimde geri basmışım gibi bir güç kaybı ilkerbilim le bunu konuşurken dump valve in yazılımdan sonra turbodan gelen basınca yetmediğini anlık basınç kayıpları yapabileceğine kanaat getirmiştik forge un dv sine bakıyorum işte bu aralar

Ani yüklenmelerden sonra yarım gaza çekip tekrar gaza yükleneceğim zaman bi silkeliyor araba. Tam bahsettiğin gibi yaşıyorum bunu. Ama çok umursamamakta fayda var :)

Ani yüklenmelerden sonra yarım gaza çekip tekrar gaza yükleneceğim zaman bi silkeliyor araba. Tam bahsettiğin gibi yaşıyorum bunu. Ama çok umursamamakta fayda var :)
dün denedim tekrar,6.vites alt devir,dip gaz değil ama yüzde 90 gazda kese kese gidiyor,dip gazda yapmıyor.bi ara baska bi yazılım vardı ondada yarım gazda oluyordu.senin aracta chip yoktu dimi

bu kronık sorun haralde leonda. barbaros abi bujılerde oynadı benım kesıklık gıtsın dıye gıder gıbı yaptı suanda gene var.

bu kronık sorun haralde leonda. barbaros abi bujılerde oynadı benım kesıklık gıtsın dıye gıder gıbı yaptı suanda gene var.
benim bujilerde daha 5-6 ay önce değişti ama yok ya ondan sanmıyorum yani sadece turbodayken yapıyor dv den olabilir diyen çok eğer ondan değilse sildirip normale döncem ben arabada sorun sevmem ondan delirtiyor beni

benim bujilerde daha 5-6 ay önce değişti ama yok ya ondan sanmıyorum yani sadece turbodayken yapıyor dv den olabilir diyen çok eğer ondan değilse sildirip normale döncem ben arabada sorun sevmem ondan delirtiyor beni

bnm yazılımsızda oluyordu o olay. ya toro balonca (ıbrahım ) bana bır yazı atmıstı bır yay varmıs o yay basıncı tutamıyormus yumusak oldugu ıcın onu kalınlastırdgmzda sorun kalkıomus.bı onuda denıcem ben

bende stockken bısey yoktu,su an da da yüzde 90 gazda var,bi ara baska bi yazılım yüklüydü arabada orta gazda da yapıyordu.mantıken dv olması için basınc görmesi lazım yüzde 50 gazda yapıyorsa dip gaz daha bi cok yapması lazım diye tahmin ediyorum.bu dvler s3 te,2.0 tfsi larda da var aslında ama

bu arada mehmet ,pm atamıyorum bi kaç saate c.dere tarafında olurum haberin olsun goruselım derim daha dün denedim benim aracı dip gaza doğru kesinti mevcut.

bende stockken bısey yoktu,su an da da yüzde 90 gazda var,bi ara baska bi yazılım yüklüydü arabada orta gazda da yapıyordu.mantıken dv olması için basınc görmesi lazım yüzde 50 gazda yapıyorsa dip gaz daha bi cok yapması lazım diye tahmin ediyorum.bu dvler s3 te,2.0 tfsi larda da var aslında ama

şu yay olayını bı arastırsan..basıncı tutamıyormus oorjınal yay o yuzden kesık kesık olusuyormus

şu yay olayını bı arastırsan..basıncı tutamıyormus oorjınal yay o yuzden kesık kesık olusuyormus
dump valve,vagcoma bagladım stok halinden 0.1 fazla basan bi araba pek bi basınc fazlası yok yani o yayın gitmesi gibi bi sebep pek yok gibi ortada :D ,kimsede forge dv ye o parayı bağlamaz yaklasık 600 lira ve ondan olduğu da kesin değil,verirsin sonra bişey değişmez kötü olur.
benim aracımda 60 mm downpipe,remus egzoz vardı,ondaki yazılımla yarım gazda bile kesiklikleri vardı.söyledim yazılımı değiştiler,düzeldi.yay may ellemedim.

Geri
Üst Alt