Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi yazılım

peki arkadaşların yaşadığı sorunları yada herhangi başka bir problem yaşadın mı ? ve aldığın değerleri paylaşabilir misin ? maliyet hakkında da pm atarsan sevinirim kardeşim.

Herhangi bi sorun yok Allah'a şükür abi ilk yaptırdığımda 2.vites dip gazda 0.01 milisaniye kesip hızlanıodu artık onuda yapmıo sıkıntısız olarak devam ediyorum..Dyno'ya çıkma şansım olmadı malesef abi ama filtreden sonra çıkmayı düşünüyorum onların söylediği değerler ise 148-150 gibi bişeydi..Pm atıyorum..

Edit: Mesaj kutun dolu abi..

Ek olarak başka birinin yaptığı bir Leon ile denedin mi?

Herhangi bi araba ile deneme fırsatım olmadı malesef havalar düzelince bi kaç arabayla denemek istiyorum ama..

Yazın İstanbul'a gelme ihtimalim var Leon ile. Uygun olursak deneriz :)

posta kutusunu şimdi temizledim umut,tekrar atabilir misin?

Herhangi bi sorun yok Allah'a şükür abi ilk yaptırdığımda 2.vites dip gazda 0.01 milisaniye kesip hızlanıodu artık onuda yapmıo sıkıntısız olarak devam ediyorum..Dyno'ya çıkma şansım olmadı malesef abi ama filtreden sonra çıkmayı düşünüyorum onların söylediği değerler ise 148-150 gibi bişeydi..Pm atıyorum..

dün telefonda görüştüm ecufast ile..araçta orta+son susturucu iptali ve bmc kutu içi hava filtresi olduğunu söyledim 155 hp alırız dediler... sende extra bişey var mı?

Yazın İstanbul'a gelme ihtimalim var Leon ile. Uygun olursak deneriz :)

Tabiki denemek isterim merak ediyorum giderini :)

dün telefonda görüştüm ecufast ile..araçta orta+son susturucu iptali ve bmc kutu içi hava filtresi olduğunu söyledim 155 hp alırız dediler... sende extra bişey var mı?

Benim araba stok abi..Supersprint orta düz ve son susturucu vardı ama babam istemedi takmadım..Stok hale yazılım atıldı şimdi elimde K&N filtre var onu takıp ortaya düz boru çekip dynoya çıkmayı düşünüyorum..

anladım kardeşim,çıkınca bilgileri bizle paylaşırsın.

Geri
Üst Alt