Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vw polo classic

Eyvallah İsmail,

Bende eskiden baya takip ederdim siteleri, digimods, iassca falan ama artık eskisi gibi takip etmiyorum. Buradaki dersler okulda başka işlerimede yardımcı olur :) Saol

türkiye bu konuda çok ilerde kimse bilmesede.Uluslararası yapılan sanaltuning yarışmasında geçen sene 1. ondan önceki sene 3. olmuştuk. Ben eskiden moderatörlük yapmıştım eski sitede 2 sene kadar sonra bıraktım.www.sanalmodifiye.com şu anda türkiyedeki en profesyonel sanaltuningciler bu sitede.Oradaki dersleri videolu anlatımları felan izle.gelişmene çok katkısı olacaktır.

Benımde cok ıstedıgım bısey sanal modıfıye baqmak bır zamanlar bende baslamıstım ama bıraktım bu sıte cok yardımcı olur bana tesekkuler..

Eyvallah İsmail,

Bende eskiden baya takip ederdim siteleri, digimods, iassca falan ama artık eskisi gibi takip etmiyorum. Buradaki dersler okulda başka işlerimede yardımcı olur :) Saol

Erhan digimods ve photoshopedup kafayı yedi geçen seneki Uluslararası yarışmada.Adamlar kendilere çok güveniyordu.Dolu dümen yaptılar kazandırmamak için yinede kazandı bizim takım :)

Benımde cok ıstedıgım bısey sanal modıfıye baqmak bır zamanlar bende baslamıstım ama bıraktım bu sıte cok yardımcı olur bana tesekkuler..

Birşey diil =)

Geri
Üst Alt