Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÜSTTEKİ üye hakkında olmadık bır ıftıra at !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çağlara büyük iftira atılmış yaw ben küçüğünü atıyım minibüsçülere uyuz oluyomuş arkadan tamponlarına vurmak için demir yaptırmış paslanmasın diye aluminyum yaptırınca olan arabaya olmuş...

vur serhat abicim sende vur :D
alınan son habere göre serhat abinin kebap dükkanını tarım il müdürlüğü uygunsuz şartlardan dolayı mühürlemiş :) kameralara yakalanan S.K bunun bir komplo olduğunu bağırarak uzaklaştığı görüntülenmiş :)

vur serhat abicim sende vur :D
alınan son habere göre serhat abinin lokantasını tarım il müdürlüğü uygunsuz şartlardan dolayı mühürlemiş :) kameralara yakalanan S.K bunun bir komplo olduğunu bağırarak uzaklaştığı görüntülendi :)

Çağlar kardeşimiz minibüsçülerle olan ilgi ve alakası sonrası hasar alan aracının dış kabuğunu leon a çevirip bize yutturmuş ayıp ayıp:p

heryerde o mekan hakkında konuşuyorsun bunuda yaptın ya helal olsun gördünmü serhat dediğim gibi arkandan kuyunu kazıyorlar dedim yok abi o çocuk öyle şey yapmaz demiştin ahanda bak burda belgeli

heryerde o mekan hakkında konuşuyorsun bunuda yaptın ya helal olsun gördünmü serhat dediğim gibi arkandan kuyunu kazıyorlar dedim yok abi o çocuk öyle şey yapmaz demiştin ahanda bak burda belgeli

Başgan ben zaten beğenmemiştim bu arkadaşı hiç aramıza caponcu sızdı demiştim duyduğuma göre zaten ayaklarına sıkacaklarmış ;)

geçen gün demiştim sıktırayım diye hatırladım

anaamm valla ilk cuma buluşmasında bana dayak var sanırım :)

S.K nın kebap dükkanı haberi patlak verince gizli ortağı Y. onu korumak için başka haberlerle gündemi değiştirmeye çalıştığı fakat bunda başarısız olarak
S.K nın Ç.U ın yenı arabasını pert arabayla eş değerde tutması ayıplanarak ve hayıflanarak görüntülendi :D

ben dayak yazmıştım topuklara sıktırmaya kadar geldi iş :D eski japoncudan şimdi seatcı olmazmıymış hıh :D hem benımde volkswagen ım wardı :p

anaamm valla ilk cuma buluşmasında bana dayak var sanırım :)

S.K nın kebap dükkanı haberi patlak verince gizli ortağı Y. onu korumak için başka haberlerle gündemi değiştirmeye çalıştığı fakat bunda başarısız olarak
S.K nın Ç.U ın yenı arabasını pert arabayla eş değerde tutması ayıplanarak ve hayıflanarak görüntülendi :D

Dizel aracı 120 yi geçmiyormuş....:p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt