Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÜSTTEKİ üye hakkında olmadık bır ıftıra at !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kayseriden yola çıkan uğur yoldaki ineği geç farketmiş emme aracı durdurup ineğin üstüne gitmiş olay yerine gelen polisler uğura 4 yıl araba kullanamazsın demişler ve ehliyetini almışlar..

yekta abi beni roll de 8 boy geçtiğini söylemişsin yakıştıramadım :)))))

yannış gelmiş haber ben 10 boy demiştim ayrıca araban 18 t değil 1.6 signoymuş aldım haberini bu işler 2 tampon ve 1 jantla olmuyor

arkadaşlar borcumu ödedim kafası güzeldi pavyonda yedi paraları kaşık kaşık :)

arkadaşlar borcumu ödedim kafası güzeldi pavyonda yedi paraları kaşık kaşık :)
pavyonda dans eden hatunlara sahte 100 dolarları yapıştırırken yakalanınca valla paralar benim değil şekerin (ogun) demiş hızını alamayıp ncity de ogün zorla yaktırdı kafama silah dayıyarak demiş...:cool:puhaha

lan o garson sendiiiiin şimdi tamam diyorum bu garsonu nerden hatırlıyorum arkadaşlar takma bıyık taktı biz kapıdan girince garsonluk yapıyo gece malum mekanda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt