Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ÜSTTEKİ üye hakkında olmadık bır ıftıra at !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kullandığı etlerde deli dana vakası yaşamamak için tüm etlere uzman kişilerce psikolojik test uygulatıyormuş :)

ahhh ahhhh !!! sene!!! 1998 cıvarı ıcq ortamları !!! ben bır takma ad arayısındayım !! ılk once battaniye yaptım sonra baktım bu ıs boyle yurumuyor daha cıvıl cıvıl daha kımıl kımıl bır nıck gereklı plajhavlusu geldı aklıma

bu arada o yıllarda dahı serhat yanımdaydı sagolsun omrum boyunca yegane dostum oldu !! hatta bı keresınde ınsaata kacan topumu butun korkularına ragmen gıttı aldı getırdı (gercı bıraz uzun surdu gelmesı )

ahhh ahhhh !!! sene!!! 1998 cıvarı ıcq ortamları !!! ben bır takma ad arayısındayım !! ılk once battaniye yaptım sonra baktım bu ıs boyle yurumuyor daha cıvıl cıvıl daha kımıl kımıl bır nıck gereklı plajhavlusu geldı aklıma

bu arada o yıllarda dahı serhat yanımdaydı sagolsun omrum boyunca yegane dostum oldu !! hatta bı keresınde ınsaata kacan topumu butun korkularına ragmen gıttı aldı getırdı (gercı bıraz uzun surdu gelmesı )

İnşaattan Alıp getirdiğimde yarı baygın bi gülümseme vardı yanakları kızarmıştı nasılda oynarken inşaata kaçtı anlıyamadım o zaman topumuz yoktu ne yapalım :D

ızmıt bulusmasına gelmeme sebebının gıdecegımız yere ıkı hafta once gıdıp te hır gur cıkarıp hesap odememene baglıyorum serhat ım :D

ızmıt bulusmasına gelmeme sebebının gıdecegımız yere ıkı hafta once gıdıp te hır gur cıkarıp hesap odememene baglıyorum serhat ım :D

İzinli olmama rağmen sırf sen geliyosun diye gelmiyorum ulen :D küçükken menenjit geçirdiği söyleniyor :D

kanka zengın asıret arıyorum !!!! yenge gecen oklavayla kafana vurmus !!! ondan gelmıyormussun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt