Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Spor Yay Tavsiyesi Hakkında

Ftmzkn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

aracımda 215/45/17 lastik bulunmakta. Aracımın yayları kesik (hatta usta kese kese yay bırakmamışlar diyor.) görsel olarak da görüntüsünü aşağıda görebilirsiniz. Ben bunun yaylarını değiştirmek istiyorum uzun süredir ancak kimseye de güvenemiyorum. Eibach Sportline (40mm) alacağım ancak hiçbir yerde bulamıyorum. Bunun yerine Pro Kit alsam (30mm) aracın yüksekliğinde falan çok sırıtır mı? Önerilerinize ihtiyacım bulunmakta.

IMG_8743.jpg

Arkadaşlar merhaba,

aracımda 215/45/17 lastik bulunmakta. Aracımın yayları kesik (hatta usta kese kese yay bırakmamışlar diyor.) görsel olarak da görüntüsünü aşağıda görebilirsiniz. Ben bunun yaylarını değiştirmek istiyorum uzun süredir ancak kimseye de güvenemiyorum. Eibach Sportline (40mm) alacağım ancak hiçbir yerde bulamıyorum. Bunun yerine Pro Kit alsam (30mm) aracın yüksekliğinde falan çok sırıtır mı? Önerilerinize ihtiyacım bulunmakta.

Ekli dosyayı görüntüle 23371
Yay için benzin ve dizel farkına bakın bazen firmalar satmak için dizel araç yaylarını satıyorlar
Ben pro kit kullanmıştım aşırı düşürmüyordu çocuk olunca da araç hep dolu bana yeterli gelmişti

Geri
Üst Alt