Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sizce hangi araba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakalım. Kafamda soru işaretleri var konuyu açmamın sebebide bu.

Eğer duyduklarım yukarıda yazdığım gibiyse kafanda ne gibi bi soru işareti var anlamadım :) Arabanı 0km 1.4 TSI parasına saymış adam. Binmeyeceksen bile al-sat yap para kazanırsın. Bedavaya 1.6 Leon'dan, 0km 1.4 TSI'a geçmiş olursun.

Yarın bi arayıp sorucam zaten Doğukan'a. İnanamadım çünkü böyle bişeyi başka birinden duyunca :)

Eğer duyduklarım yukarıda yazdığım gibiyse kafanda ne gibi bi soru işareti var anlamadım :) Arabanı 0km 1.4 TSI parasına saymış adam. Binmeyeceksen bile al-sat yap para kazanırsın. Bedavaya 1.6 Leon'dan, 0km 1.4 TSI'a geçmiş olursun.

:eek:key::eek:key: kesinlikle

benimde eski aracımda leondu scirocco tercih ettim pişman deilim:D

Wv Scirocco yada cupra derim wv kullanan arkadasım memnun değil surus zevkı vermıyo dıyo:)

Lİstede yok ama Serhatın dediği gibi,ve eğer kasa değişmezse seneye kesinlikle alacağım TDİ FR al derim.

Aslında bir seçenek daha var ama ben yazmıyım onu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt