Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Siyah jant

özgür tayılga

Kayıtlı Üye
Siyah jant lazım arkadaşlar uygun fiyata takas da olabilir 17 inç ben orjinal jantları kullanıyorum ama siyaha geçicem araç 2015 Leon tsı fr Yardımcı olursanız sevinirim

biraz internetten durumu araştırdım ya
Plastidip çok kolay uygulanıyor ama darbeye çok dayanıklı değil bildiğim kadarı ile, sürekli bakım gerektirir.
Biraz internetten uygulamayı araştırdım. Bende mevcutta 18'' Performance 30/1 jantlar var. Yazlık içinde 18'' Performance 30/2 Machined düşünüyordum. Fiyatları da malum. Replika almayı da işin gerçeği pek düşünmüyorum.
Böyle bir uygulamayı görünce dikkatimi çekti acaba uygulasam en azından bir yaz hevesimi alırım sonrasında istiyorsam sökerim diye düşündüm:) İnternetten baktığımda tazyikli su da attığını falan gördüm, birde zaman geçtikçe malzeme inceliyormuş ve haliyle sökülmesi zor duruma geliyormuş.
Sizin böyle bir tecrubeniz oldumu?

Plastidip ile bende yillar once bir video izlemistim. Boya yada kaplama her neyse iste (plastidip) uzun zaman kalinca sökmesi tam bas belasi oluyordu. Videoda adam gosteriyordu bir janti soyana kadar cani cikmisti elemanin :)

biraz internetten durumu araştırdım ya

Biraz internetten uygulamayı araştırdım. Bende mevcutta 18'' Performance 30/1 jantlar var. Yazlık içinde 18'' Performance 30/2 Machined düşünüyordum. Fiyatları da malum. Replika almayı da işin gerçeği pek düşünmüyorum.
Böyle bir uygulamayı görünce dikkatimi çekti acaba uygulasam en azından bir yaz hevesimi alırım sonrasında istiyorsam sökerim diye düşündüm:) İnternetten baktığımda tazyikli su da attığını falan gördüm, birde zaman geçtikçe malzeme inceliyormuş ve haliyle sökülmesi zor duruma geliyormuş.
Sizin böyle bir tecrubeniz oldumu?

Ben klasik FR'ların ön tampon girintisini siyah boyatmıştım. Atma vs olmadı ama sonra ufak bir kaza sonucu tamponun boyanması gerekmişti, boyaya götürmeden önce sökmüştüm, çekince gelmişti, 1.5 yıl kadar kaldıktan sonra. Boyandıktan sonra tekrar yaptıramadan da arabayı satmıştım. Ömrü zaten 5 sene kadar ama o kadar uzun süre aracın üstünde tutmak çok sağlıklı olmaz. İnce yapılınca çıkması daha zor oluyor olabilir benim 4-5 kat atılmıştı, çok da incelmemişti haliyle.

çok özür dilerim plast dip uygulaması bildiğimiz folyo kaplama ile aynı mı oluyor acaba?

çok özür dilerim plast dip uygulaması bildiğimiz folyo kaplama ile aynı mı oluyor acaba?
Hayır, folyo yapıştırma bir üründür, plastidip boya gibi spreyle uygulanır, sıvı latex diyebiliriz, kuruyunca boya gibi yapışır yüzeye, sonrasında istediğiniz zaman çıkar.

Geri
Üst Alt