Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek Sorunu sol kol yukari gelmiyor.

Ne varsa anadoluda var. Hemde iyi fiyatlara. Geçmiş olsun üstad. Nazarlık olmuş seninki :)

@ilker.erdal @safaks Allah razi olsun. aynen nazarlik oldu galiba.

Yola cikmadan valizleri yerlestirirken bir komsum araci inceliyordu silecekleri gorememis bana sordu yanda dedim gosterdim ne kadar guzelmis deyip durdu bir masallah demedi. Takir takir calisan silecek yolda sukoyverdi :D daha da onu gorursem kacarim. adamda ne goz varmis iyi dedigi 200km gitmedi :D

Arızanızın çözülmesine sevindim hemde çok uygun rakamlara tekrar uzun bir süre sorun yaşamamanız dileklerimle.

Arızanızın çözülmesine sevindim hemde çok uygun rakamlara tekrar uzun bir süre sorun yaşamamanız dileklerimle.

Allah razi olsun ustadim tesekkur ederim. Ustaya tavsiye uzerine gittim zaten tavsiye eden de ayni seyi soylemisti. Bakar degistirmeden yapma yolu varsa mutlaka degistirmeden uygun iscilikle halleder demisti. Usta bakti 100 liraya yaparim deyince hemen sök dedim zaten :) piyasada iyi ustalarda kalmis..

Geri
Üst Alt