Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

Bende sticker vardı. Ama cam filmi yapılınca sökmüşler yenisini alabilir miyim acaba ist\BAYRAMPAŞA

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Bende sticker vardı. Ama cam filmi yapılınca sökmüşler yenisini alabilir miyim acaba ist\BAYRAMPAŞA

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Avrupa yakası buluşmalarına katılırsanız elden teslim alabilirsiniz yada adres bilgilerinizi özel mesaj ile bana gönderin kargo ile gönderimini hemen yaparım

Anadolu yakası sorumlusu Mehmet kardeşime şükranlarımi iletiyorum bizzat kendi elleri ile getirdi aracıma stikiri yapıştırdı teşekkür ediyorum Mehmet bey kardeşime
Ne demek abi fırsat olsaydı uzun süre birlikte kalsaydık bir cay bile içemedik

kurye ile elden teslime verildi

Anadolu yakası sorumlusu Mehmet kardeşime şükranlarımi iletiyorum bizzat kendi elleri ile getirdi aracıma stikiri yapıştırdı teşekkür ediyorum Mehmet bey kardeşime
Ne demek abi fırsat olsaydı uzun süre birlikte kalsaydık bir cay bile içemedik

merhaba

bende bir sticker isteğinde bulunayım artık neredeyse 1 ay olacak foruma üye olalı :D

istanbul avrupada ikamet ediyorum bu arada.

merhaba

bende bir sticker isteğinde bulunayım artık neredeyse 1 ay olacak foruma üye olalı :D

istanbul avrupada ikamet ediyorum bu arada.
Avrupa yakasında buluşmalara katılmanı ve hem elden teslim hemde diğer arkadaşlar ile tanışmış olursun

Avrupa yakasında buluşmalara katılmanı ve hem elden teslim hemde diğer arkadaşlar ile tanışmış olursun

Mehmet hocam ramazanda bir iftar organizasyonu vardı da ben o zaman mesaideydim katılamadım kısmet olmadı hem tanışmak hem de etkinliğe katılmak. Bundan sonraki ilk organizasyona katılacağım o zaman :)

Mehmet hocam ramazanda bir iftar organizasyonu vardı da ben o zaman mesaideydim katılamadım kısmet olmadı hem tanışmak hem de etkinliğe katılmak. Bundan sonraki ilk organizasyona katılacağım o zaman :)
Şans işte arkadaşım bizde Anadolu'dan geldik Avrupa yakasındaki arkadaşlarla tanıştık yolumuz düşünce mutlaka uğrarım yanlarına

Geri
Üst Alt