Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

üstat bu sinyal altı siticker için çalışmanız varmı,varsa bana örnek bi resim gönderebilirseniz sizin için küçük bi çalışma yapabilirim...

üstat bu sinyal altı siticker için çalışmanız varmı,varsa bana örnek bi resim gönderebilirseniz sizin için küçük bi çalışma yapabilirim...

örnek olan arkadaşlara bilgisini verdim yakın zamanda atarlar teşekkürler

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

teşekkür ederim dökümanı aldım en kısa sürede siz değerli SCW ​dostlarıamla görüşmek dileğiyle..

Yeni stickerlerimiz gelmiştir bugün itibariyle. Ücretsiz almak isteyenler bana özel mesaj atabilirler.

NOT: Forumda aktif olan kişilere göndereceğim artık.

Benim aracımdada yok sticker ama kısmetse bir buluşmada @dadaş34 ten temin ederim, hem tanışmış oluruz arkadaşlarla hemde ufak çaplı bir seramoni düzenleriz artık :)

Bizim ay sonları maalesef mesai günleri, muhasebe bürosu olduğumuzdan vergi haftası malum o sebeple ancak ekim ayında gelebileceğim bir buluşmaya :) geç saatlere kadar çalışmak icap ediyor, hayat mücadelesi :)

Bizim ay sonları maalesef mesai günleri, muhasebe bürosu olduğumuzdan vergi haftası malum o sebeple ancak ekim ayında gelebileceğim bir buluşmaya :) geç saatlere kadar çalışmak icap ediyor, hayat mücadelesi :)
Tabiki öyle nezaman musaıt olursan biz hep ordayız

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Ahmet kardeşimle dadaş34 bir buluşa bilsem olacakta aksilik üstüne aksilik

Geri
Üst Alt