Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

Arkadaşlar son istek stickerlarıda bugün kargoluyorum..

Yanlız sticker isteminde bazı sıkıntılarımız oluyor,bazı arkadaşlarımız sticker talebini sadece "banada sticker yollarmısınız" ,"bende sticker istiyorum" gibi talep mesajları ile iletiyorlar..

Sticker istemek için adınız soyadınız açık adresiniz ve telefon numaranız şarttır..Diğer türlü sticker size ulaşmaz..

Abi bende varda baska varmi bir kac arkdasra farkli gordum on tamponda iftada aldiklarimiz disinda mevcutsa bende alabilirmiyim adresi mesajlarim yada toplanmada alirim

Abi sen zahmet etme 4.yila getirirsen bende bayrak falanda yok almam gerekn ne varsa kucuk bir not duselim 4.yila ben alayim abi senden

cdr formatı yatabilirsen reklamcı arkadaşım var ona bastırımı istediğim boy sakıncası var mı ?

Bende alabilirmiyim

Onur Anık
Lime tree cafe & kitchen
Acibadem cad. Acibadem mah. Papatya apt. No:66/1-2 Kadikoy/istanbul
0216 326 93 35

Selamlar özel mesaj gönderemiyorum mesaj kutunuz dolu hatasi veriyor ilan aktif ise almak isterim

Geri
Üst Alt