Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

Adanadaki @atay78 Burak Arkadaşımıza Gönderilmek üzere 10 adet plaka Sticker 10 Adet te Normal Stickerımız Mevcutmu elimizde malum 18 inde bi buluşma düzenlemeye uğraşıyor sağolsun...:eek:key:

Bu Msj'ı Gördüğünde Adresinide Yazacaktır :eek:key:

Buraktan iki adet bizim seatlara bir adet arkadaşımın opel tigra aracına yapıştırabiliriz :)

banada 10tane kadar lazım hem arka cam hemde plakalı ıcın gnderbılıcekmısınız

banada 10tane kadar lazım hem arka cam hemde plakalı ıcın gnderbılıcekmısınız

Burak Gönderdiğin eşik Kaplamaları JPEG yani resim onların .sfw yada .as uzantılı olanları lazım direk kesim makinasına konabilmesi için:eek:key:

Bide Omsj Kutundaki Tüm İletileri silermisin hem gönderdiğin hemde sana gelen.. Gene DOLU..

Burak Gönderdiğin eşik Kaplamaları JPEG yani resim onların .sfw yada .as uzantılı olanları lazım direk kesim makinasına konabilmesi için:eek:key:

Bide Omsj Kutundaki Tüm İletileri silermisin hem gönderdiğin hemde sana gelen.. Gene DOLU..
abı reklamcı bunlada cıktı alabuılırsın demıstı tamam bugun yada yarın sana odosyaları gnderıcem mesaj kutumuda bosaltıyorum

abı reklamcı bunlada cıktı alabuılırsın demıstı tamam bugun yada yarın sana odosyaları gnderıcem mesaj kutumuda bosaltıyorum

Bununla sadece printerdan çıktı alabilirsin Photoshop mu corel mi bi çizim dosyası olması lazım çizim makinasıyla çıktı onunla alınıyor:eek:key:

Bununla sadece printerdan çıktı alabilirsin Photoshop mu corel mi bi çizim dosyası olması lazım çizim makinasıyla çıktı onunla alınıyor
okkey.gif

tamam abı relamcının kullandıguı programın dosyasını alayım ozamn sana bır ıkı gune atıcam bugunde atabılrıım bende ondan haber beklıyorum cunku daha kaplatamadım

Arkadaşlar yarın tüm stickerlar Ghost rider emre arkadaşımız tarafından kargolanacaktır,alanlar aldım diye burdan belirtirse iyi olur..

Teşekkürler..

evet arkadaşlar bugün itibari ile stickerları en sonunda alabildim,şu anda kargo hazırlama işlemine başladım.yarın hepsini kargoya teslim edicem cuma günü sizlere ulaşır.en son durum güncel listem var elimde mrk etmeyin.kimlere kaçar adet gönderdiğimide tam olarak hazırlayınca burda liste ve isim olarak belirticem.geçikmeden dolayı anlayışınız ve sabrınız için çok teşekkür ederim yönetim adına hakkınızı helal edin:)

buda kanıtımpuhaha

Geri
Üst Alt