Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

Abi bende unuttum burdan yazmayı. İstediğim hafta hemen elime geçti. Çok teşekkür ederim..

bende geçen hafta teslim aldım sticker ımı teşekkür ederim :)

Bende sticker talebinde bulunacaktım. Sitenize yeni üye oldum. Özel mesaj atmayı denedim fakat karakter hatası verdi sürekli. Adresimi buraya yazıyorum : Rami Kışla Caddesi. Altındağ İş Merkezi. No:63 Kat 3 Daire 89 Bahadır İnşaat Fatih Karakaş teşekkürler

Bende istiyorum bilgilerimi lejyoner'e mesaj attım ne zaman elimde olur ? Birde stiker olan arkadaşlar resim çekip paylaşabilirlermi nerelere yapıştırılıyor aracın neresinde güzel durur filan ;)

- - - Updated - - -

bende attım lejyonere msj beklıyoruz artık sabırsızlıkla :)

- - - Updated - - -

bende attım lejyonere msj beklıyoruz artık sabırsızlıkla :)

Yakında bir tanede arkadaşım için bana lazım olacak :eek:key:

Merhaba, bende Lejyoner arkadaşa mesaj gönderdim ancak yanıt alamadım, sanırım fırsatı olmadı, elinde fazla sticker olan başka arkadaş yok mudur.

Arkadaşlar stickerlerınızınm hepsini yarın kargoya veriyorum son 1 haftadır aşırı yoğunluğumdan acıkcası pek bakamadım..Şimdiden kusuruma bakmayın..

Arkadaşlar stickerlerınızınm hepsini yarın kargoya veriyorum son 1 haftadır aşırı yoğunluğumdan acıkcası pek bakamadım..Şimdiden kusuruma bakmayın..
senin canın sağolsun güzel kardeşim :) ozaman yarın sabırsızlıkla elime geçmesini bekliycem :)

Geri
Üst Alt